NEMOKAMAS PRISTATYMAS

užsakymams nuo 50€*

3% GRĮŽTA JUMS

BonusClub sąlygos
Objektyvas Canon EF-S 17-55 mm f/2.8 IS USM Padidinti

Objektyvas Canon EF-S 17-55 mm f/2.8 IS USM

OB2135

799,00 €

( Sukaupsite: 7.99 € )
 Pristatymo termino ir kainos teirautis.

Nauja prekė

Ypač plataus kampo artinimas korpusams su EF-S apsodu
f/2.8 diafragma per visą artinimo diapazoną
3 sustojimų optinis vaizdo stabilizatorius
Sparčiai ir tyliai veikiantis AF variklis
"Super Spectra" danga
Žiedinė diafragma sukuria akiai malonų fono suliejimo efektą
Perduoda informaciją apie nuotolį sistemai E-TTL II
Pasirinktinai įsigyjamas objektyvo gaubtas

„Canon“ šiandien sustiprina savo „EF-S“ objektyvų seriją su stabilizuoto vaizdo plataus kampo „EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM“. Pateikdamas aukštą vaizdo kokybę ir pažangios konstrukcijos privalumus „Canon“ pagarsėjęs profesionalus objektyvas „EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM“ tampa greičiausiu standartiniu fokusavimo atstumo didintoju „EF–S“ sumontuojamiems fotoaparatams, pvz.: naujam „EOS 30D“. Derindamas pastovią f/2.8 diafragmą visame didinimo intervale su „Canon“ naujausiu 3 žingsnių vaizdo stabilizatoriumi, šis objektyvas suteikia galimybę naudotis plataus kampo funkcionalumu ir kadravimo lankstumu esant mažam apšvietimui. Specializuota optika, pvz., UD stiklas ir asferiniai elementai, padeda išgauti išskirtinį ryškumą, aštrumą, kontrastą ir spalvų tikslumą.

„EF-S“ movos

Objektyvai gali būti sumontuoti ant EOS fotoaparatų su „EF–S“ objektyvo mova – šias movas turi naujieji „EOS 30D“, „EOS 350D“ ir ankstesnieji modeliai „EOS 20D“ ir „300D“. (žr. priedą „Technologijų paaiškinimas detalesnei informacijai apie „EF-S“ movą“) Šių fotoaparatų „APS-C“ dydžio jutiklių siūlomas 1,6x didinimo efektas suteikia objektyvui galimybę išnaudoti efektyvų fokusavimo atstumą maždaug 27–88 mm.

Vaizdo kokybė

Norint pagerinti vaizdo aiškumą visoje fotografuojamoje srityje, naudojami ypač žemos dispersijos stikliniai (UD) elementai, sumažinantys chromatines aberacijas, kurios blogina ryškumą ir prideda pašalinių spalvų, lygį nuotraukoje. Norint užtikrinti ryškių kontūrų, didelio kontrasto vaizdą nuo vieno krašto iki kito, pristatomi du asferiniai objektyvo elementai, kurie leidžia išvengti sferinių aberacijų, dėl kurių vaizdas gali būti išplaukęs, ypač esant nustatytai didelei diafragmai. Derindamas su skaitmeniniu „EOS CMOS“ jutikliu ir DIGIC II vaizdo apdorojimo technologija, „EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM“ objektyvas leidžia mėgautis stebinančia vaizdo kokybe, kurios reikalaujama komercijos srityje.

Fiksuotas f/2.8 nuo 17 iki 55 mm

Puiki optinė kokybė be jokių apertūros pokyčių visoje fokusavimo srityje leidžia fotografams nustatyti išlaikymą didžiausia diafragma ir susikoncentruoti į kadravimą, taip pat be jokių trikdžių reguliuoti užrakto greitį ir nustatyti ilgesnį fokusavimo atstumą. Objektyvas pateikia beveik tobulo apvalaus cilindro diafragmą ir taip padeda sukurti patrauklų ir net fono išsiliejimą.

Vaizdo stabilizatorius

Objektyvuose siūlomas naujausias „Canon“ 3 žingsnių vaizdo stabilizatorius (IS), skirtas dramatiškai sumažinti vaizdo išsiliejimą, kurį sukelia judantis fotoaparatas. IS žymiai išplečia fotografavimo galimybes esant mažam apšvietimui be blykstės arba siekiant vaizdo gylio. 3 žingsnių privalumas leidžia fotografui fotografuoti esant mažam apšvietimui ir naudoti tik 1/15 užrakto greitį vietoj 1/125, o vaizdas nebus išsiliejęs.

IS automatiškai nustato, kada fotoaparatas sumontuojamas ant trikojo, todėl išvengiama grįžtamojo kontūro tarp IS jutiklio ir stabilizatoriaus variklio vibravimo. (Daugiau informacijos apie vaizdo stabilizatorių žr. Priede „Technologijų aprašymas“.)

Greitas, tylus automatinis fokusavimas

Objektyvo USM variklis veikia ultragarso dažnių vibravimu, kad būtų užtikrinamas fokusavimo greitis ir beveik tylus veikimas. Pastovaus sukimo momento variklis judina fokusavimo grupę dideliu greičiu objektyvas sustabdomas ties objektu tiksliai, be jokio perlaikymo. Fotografai gali persijungti į rankiniu būdu reguliuojamą fokusavimą ir bet kuriuo metu paprasčiausiai pastumdami fokusavimo žiedą ir neišjungdami pirmiau automatinio fokusavimo funkcijos.

Panaikintas nereikalingas atspindėjimas

Optimizuodami „Super Spectra“ objektyvo padengimą ir elemento formą, „Canon“ inžinieriai buvo efektyvūs išsiliejimo ir blyksėjimų, kurie pagausėjo skaitmeniniuose fotoaparatuose dėl atspindinčio vaizdo jutiklio, srityje. Didindami šviesos absorbavimą, padengimai sumažina objektyvo elementų atspindėjimą, kad būtų pateikti ryškių kontūrų, nedeformuoti natūralių spalvų vaizdai.

EOS sistemos integravimas

Naudojami su „Canon“ „EX Speedlite“ serijos blyksčių elementais ir vidine fotoaparatų „EOS 350D“, „EOS 20D“ ir naujausio modelio „EOS 30D“ blyskte objektyvai perduoda atstumo informaciją į „E-TTL II“ blykstės algoritmą, kad pagerintų jos išlaikymo matavimą.

Papildomas objektyvo dangtelis yra sukurtas būtent „EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM“, pateikiamas ir maišelis.

Laikantis „Canon“ Kyosei gyvenimo būdo ir harmonijos su aplinka filosofijos, objektyvai gaminami be švino.

Regėjimo kampas 48° - 15°40', 68°40' - 23°20', 78°30' - 27°50'
Stabilizatorius yra
Mažiausias fokusavimo atstumas 0,35
Mažiausia diafragmos reikšmė 22
Filtro skersmuo 77 mm
Blenda EW-83J
Matmenys 83,5 x 110,6 mm
Svoris 645 g
Palaukite...