NEMOKAMAS PRISTATYMAS

užsakymams nuo 50€*

3% GRĮŽTA JUMS

BonusClub sąlygos
Objektyvas Canon EF 50mm f/1.4 USM Padidinti

Objektyvas Canon EF 50mm f/1.4 USM

OB1005C

295,00 €

( Sukaupsite: 2.95 € )
 Pristatymo termino ir kainos teirautis.

Nauja prekė

Sparti f/1,4 diafragma
Standartinis 46° regos kampas
Ultragarsinis fokusavimo variklis su visiškai rankinio fokusavimo funkcija
45 cm artimiausias fokusavimo atstumas
Asferinis objektyvo elementas
Filtro dydis - 58 mm

Dėl savo sparčios maksimalios diafragmos ir spartaus fokusavimo sistemos kompaktiškas aukštos kokybės standartinis objektyvas EF 50 mm f/1,4 USM leis patikimai išgauti puikios kokybės vaizdų fotografuojant bet ką.

Universalus kompaktiškas standartinio objektyvo dizainas

Optinė Gausso sistema kartu su dviem didelės refrakcijos objektyvo elementais leidžia visose srityse dirbantiems fotografams išgauti aiškius, švarius vaizdus net ir atvėrus diafragmą iki f/1,4. Šis objektyvas puikiai tinka fotografuojant kraštovaizdžius ir kelionių vaizdus, taip pat darant portretus bei reportažų nuotraukas.

Ultragarsinis fokusavimas

Ultragarsinis variklis automatiškai fokusuoja ypač sparčiai ir beveik be garso. Puikūs sukamieji reguliavimo žiedai užtikrina, kad fokusuotės taškas pasiekiamas tiksliai, nepereksponuojant. Be to, nuolatos galimas rankinio valdymo pirmumas, taigi fokusuotę galima reguliuoti ir AF režimu.

Sklandus fono suliejimas

Beveik žiedinė diafragma nesufokusuotoms vietoms teikia daugiau švelnumo ir vientisumo. Ryškūs pirmame plane esantys objektai išsiskiria iš tolygaus sulieto fono.

"Super Spectra" danga

"Super Spectra" danga užtikrina tikslų spalvų balansą ir padidina kontrastą. Taip pat sumažėja blyksnių ir šešėlių - tai įprasta problema, kurią sukelia nuo fotoaparato jutiklio atspindima šviesa.

Regėjimo kampas 40º, 27º, 46º
Stabilizatorius nėra
Mažiausias fokusavimo atstumas 0,45 m
Mažiausia diafragmos reikšmė 22
Blenda ES-71 II
Svoris 290 g
Palaukite...