NEMOKAMAS PRISTATYMAS

užsakymams nuo 50€*

3% GRĮŽTA JUMS

BonusClub sąlygos
Objektyvas Canon EF 70-200 mm F4L IS USM Padidinti

Objektyvas Canon EF 70-200 mm F4L IS USM

OB600C

1 149,00 €

( Sukaupsite: 11.49 € )
 Pristatymo termino ir kainos teirautis.

Nauja prekė

„Canon“ šiandien praneša apie objektyvą „EF 70-200mm f/4L IS USM“ – pirmąjį keičiamąjį objektyvą su 4 žingsnių vaizdo stabilizatoriumi. Tai leidžia rankose fotoaparatą laikantiems fotografams fiksuoti neišplaukusius vaizdus 4 žingsniais lėtesniu užrakto greičiu – tai idealus būdas fotografuojant mažo apšvietimo sąlygomis be trikojo arba blykstės.

„Šis „Canon“ L serijos objektyvas, siūlantis atsparumą dulkėms ir drėgmei, kompaktiškumą, lengvą valdymą ir užtikrinantis visus „Canon“ tikslios optikos standartus, tikėtina bus populiarus tarp keliaujančių ekspedicijose ir fotografuojančių laukinę gamtą, kai reikalaujama lengvo įrenginio ir aukštos užfiksuotų vaizdų kokybės.

„ „EF 70-200mm f/4L IS USM“ savybės:

  • kompaktiškas ir lengvas korpusas: 760 g, 172 mm ilgis;
  • 4 žingsnių vaizdo stabilizatorius su 2 režimais;
  • 1 x fluorito ir 2 x UD objektyvo elementai, skirti puikiai optiškai veikti;
  • žiedo tipo USM automatinis židinys, valdomas ir visiškai neautomatiškai;
  • tūtos apertūros diafragma tolygiam fonui;
  • dalys atsparios dulkėtumui ir drėgmei;
  • „Super Spectra“ padengimai, panaikinti šešėlius ir blykstelėjimus;
  • 1,2 m. minimalus fokusavimo atstumas;
  • objektyvo dangtelis ir minkštas dėklas.

„ „EF 70-200mm f/4L IS USM“ siūlo lengvą atnaujinto „EF 70-200mm f/2.8L IS USM“ alternatyvą, užbaigiančią „Canon“ kitų profesionalių L serijos lengvų objektyvų „EF 17-40 f/4L USM“ ir „EF 24-105L IS USM. f/4L“ seriją, skirtą profesionaliems fotografams, kuriems reikia lengvo objektyvo su fiksuota apertūra visame mastelio keitimo diapazone. Objektyvas „EF 70-200mm f/4L USM“ pateikiamas su „Canon“ vaizdo stabilizatoriaus technologija ir kompaktiško dydis.

„Vaizdo stabilizatorius

„4 žingsnių vaizdo stabilizatorius (IS) praplečia pasirinktis fotografuojant esant mažam apšvietimui – o tai buvo neįsivaizduojama. Fotografai paprastai fotografuoja laikydami įrenginį rankoje per 1/250 sek. perjungdami į IS išgauti panašius stabilius ir neišsiliejusius rezultatus užraktui veikiant 1/15 sek. greičiu.

„IS dramatiškai sumažina vaizdo išsiliejimą, sukeliamą judančio fotoaparato. Gyro jutikliai nustato nepageidaujamą vibravimą, nurodantį atitinkamą koreguojamų lęšių grupės judėjimą statmenai optinei ašiai. Taip pakeičiamas šviesos maršrutas, grąžinantis vaizdą į reikiamą padėtį jutiklio arba juostos plokštumoje.

„Fotografuojant nejudančius objektus 1 režimas („Mode 1“) koreguoja judesius vaizde horizontaliai ir vertikaliai. Fotografuojant panoramoje judančius vaizdus, 2 režimas („Mode 2“) išjungia vertikalų koregavimą ir apsaugo nuo vaizdo vilkimo atgal per rėmelį efekto.

„IS automatiškai išsijungia, kai fotoaparatas pritvirtinamas ant trikojo – taip užtikrinama, kad nesusikirstų IS jutiklio ir vidinio variklio vibracijos.

„Puikus automatinis fokusavimas

„Žiedo tipo USM variklis veikia ultragarso dažnių virpesiais, kad būtų užtikrinamas fokusavimo greitis ir beveik tylus veikimas. Galingas CPU ir patobulintas AF algoritmas užtikrina greitą fotoaparato veikimą. Geras sustabdymo mechanizmas ypač tiksliai sustabdo objektyvą, kai jis nustato teisingą fokusavimo tašką, nė kiek neprastumiant tolyn. Fotografai gali persijungti į neautomatinį fokusavimą ir bet kuriuo metu paprasčiausiai pastumti fokusavimo žiedą, neišjungdami pirmiau automatinio fokusavimo funkcijos.

„f/4 iš nuo 70 iki 200 mm

„ „EF 70-200mm f/4L IS USM“ suteikia galimybę naudotis didžiausia galima optine kokybe nekeičiant diafragmos ir fokusuojant visu objektyvo diapazonu. Tai leidžia fotografams nustatyti išlaikymą esant didžiausiai apertūrai ir keisti mastelį per 200 mm atstumą nekeičiant užrakto greičio. Objektyvo ilgis nekeičiamas didinant, priekinis objektyvo elementas nesisuka mastelio keitimo arba fokusavimo metu. Objektyvas pateikia beveik tobulo apvalaus cilindro apertūrą ir taip padeda sukurti patrauklų tolygų fono išsiliejimą.

„Vaizdo kokybė

„Naujai sukurta optinė sistema apriboja objektyvo dydį ir pagerina vaizdo ryškumą visoje vaizdo srityje. 1 x fluorito ir 2 x ypač mažos dispersijos stiklo elementai naudojami pašalinti chromatines aberacijas, kurios sumažintų vaizdo ryškumą ir pateiktų spalvotus kraštus. Optimizuojant objektyvo dangas „Super Spectra", "Canon" inžinieriams pavyko veiksmingai pažaboti atspindžius ir šešėliavimą – šie reiškiniai linkę dažniau atsirasti skaitmeninėje fotografijoje dėl to, kad vaizdų jutikliai sąlyginai atspindi šviesą. Absorbuodamos šviesą dangos sumažina atspindžių nuo lęšių paviršiaus kiekį, todėl gaunami aiškūs, neiškraipyti skaitmeniniai vaizdai, o spalvų balansas būna natūralus.

„EOS sistemos integravimas

„Su „EF 70-200mm f/4L IS USM“ pateikiama ir atstumo metrais informacija, dėl to galimas suderinamumas su naujesnio modelio fotoaparatų, pvz., „EOS-1D Mark II“, „EOS-1Ds Mark II“, „EOS 5D“ ir „EOS 400D“, blykstės sistema. Naudojamas su „Canon“ „EX Speedlite“ serijos blykstėmis, objektyvas perduoda atstumo informacija į blykstės algoritmą, kad būtų pagerintas blykstės išlaikymo matavimas. Naudojamas su „Canon“ „EX Speedlite“ serijos blykstėmis, objektyvas perduoda atstumo informacija į blykstės algoritmą, kad būtų pagerintas blykstės išlaikymo matavimas.

„Pakeista AF režimo ir IS jungiklių forma, kad šios funkcijos nebūtų atsitiktinai įjungiamos arba išjungiamos.

„ „EF 70-200mm f/4L IS USM“ pateikiamas su objektyvo dangteliu ir maišeliu.

„Laikantis „Canon“ Kyosei gyvenimo būdo ir harmonijos su aplinka filosofija, objektyvai gaminami be švino.

Regėjimo kampas 29° - 10°, 19°30' - 7°, 34° - 12°
Stabilizatorius yra
Mažiausias fokusavimo atstumas 1,2
Mažiausia diafragmos reikšmė 32
Filtro skersmuo 67 mm
Blenda ET-74
Tvirtinimas EF
Matmenys 76 x 172 mm
Svoris 760 g
Palaukite...