NEMOKAMAS PRISTATYMAS

užsakymams nuo 50€*

3% GRĮŽTA JUMS

BonusClub sąlygos
Objektyvas Canon EF 70-300mm f/4-5.6L IS USM Padidinti

Objektyvas Canon EF 70-300mm f/4-5.6L IS USM

OB640C

1 149,00 €

( Sukaupsite: 11.49 € )
 Pristatymo termino ir kainos teirautis.

Nauja prekė

Puikių parametrų kintamo židinio nuotolio teleobjektyvas
"Canon" prestižinės L serijos objektyvas
4 žingsnių vaizdo stabilizatorius
Du UD elementai
Beveik visiškai nepraleidžia dulkių ir vandens
Žiedinė 8 plokštelių diafragma
Tyliai ir sparčiai veikiantis automatinio fokusavimo variklis
Galima naudoti su trikoju

Kompaktiškas tvirtos konstrukcijos objektyvas EF 70-300 mm f/4-5,6L IS USM, priklausantis prestižinei "Canon" L serijai, pasižymi plačiu priartinimo diapazonu ir užtikrina įspūdingą vaizdų kokybę.

Puikių parametrų kintamo židinio nuotolio teleobjektyvas

Dėl židinio nuotolio, kuris yra 70-300 mm, EF 70-300 mm f4-5,6L IS USM yra kompaktiškas ir universalus kintamo židinio nuotolio teleobjektyvas, užtikrinantis išskirtinę vaizdo kokybę. Puikiai tinka fotografuojantiems gamtą ir sporto renginius, taip pat fotožurnalistams ir portretų fotografams.

L serijos kokybė

L serijos objektyvai yra geriausi "Canon" profesionalams skirti objektyvai, pasižymintys pačiomis tiksliausiomis EF optikos savybėmis. L serijos objektyvas yra itin puikių parametrų ir nepaprastai patogus naudoti; be to, jam nekenkia nei dulkės, nei drėgmė.

4 žingsnių vaizdo stabilizatorius

Keturių žingsnių optinis vaizdo stabilizatorius sukurtas atsižvelgiant į faktinį šio objektyvo židinio nuotolį, todėl jis panaikina vaizdo neryškumą, galintį atsirasti fotoaparatą laikant rankose arba naudojant lėtą užrakto atleidimo greitį. Dėl įdiegtos automatinio pasukimo atpažinimo funkcijos galima fotografuoti judančius objektus, o vaizdo stabilizavimo sistema užtikrina, kad kadravimo metu rezultatai būtų matomi vaizdo ieškiklyje.

Du UD elementai

Chromatines aberacijas beveik visiškai pašalina du žemos dispersijos stikliniai (UD) elementai, todėl gaunama optimali vaizdo kokybė ir ryškumas.

Kūrybinis fono suliejimas

Žiedinė objektyvo EF 70-300 mm f4-5,6L IS USM 8 plokštelių diafragma sukuria tolygų foną ir taip išryškina fotografuojamą objektą.

Sparčiai ir tyliai veikiantis AF variklis

Dėl įtaisytojo žiedinio tipo USM (ultragarsinio dažnio) AF variklio automatinio fokusavimo funkcija veikia sparčiai ir tyliai. Spartus objektyvo procesorius ir optimizuoti AF algoritmai dar labiau padidina automatinio fokusavimo spartą. Atskiri sukamieji reguliavimo žiedai leidžia rankiniu būdu reguliuoti fokusavimą. Taigi fotografai gali fokusuoti ranka net ir nė neperjungę AF režimo.

Regėjimo kampas 29º-6º 50', 19º 30'-4º 35', 34º-8º 15'
Mažiausias fokusavimo atstumas 1.2 m
Mažiausia diafragmos reikšmė 32-45
Filtro skersmuo 67 mm
Vaizdo stabilizatorius 4 žingsnių
Svoris 1050 g.

perkamos kartu

Palaukite...