Objektyvas Canon EF 180mm f/3.5L Macro USM Padidinti

Objektyvas Canon EF 180mm f/3.5L Macro USM

OB916

1 359,00 €

( Sukaupsite: 13.59 € )
 Dėl pristatymo termino teirautis.

Nauja prekė

"Canon" L serijos aukštos kokybės makroobjektyvas
Teleobjektyvo židinio nuotolis
Tikrojo dydžio vaizdo atkūrimas (1:1)
3 UD objektyvo elementai
2 padėčių atstumo ribotuvas
Žiedinio tipo ultragarsinis automatinio fokusavimo variklis
Pridedamas trikojo žiedas

Dėl teleobjektyvo specifikacijų stambiu planu galima fotografuoti iš toliau, priartinus tikrojo dydžio vaizdą - nekils pavojaus sutrikdyti objektą. Puikiai tinka fotografuojant laukinę gamtą.

Makroteleobjektyvas

"EF 180 mm f/3,5L Macro USM" - tai makroteleobjektyvas, leidžiantis padidinti tikrojo dydžio vaizdą iki 1,0 x. Galima iš toliau priartinti tikrojo dydžio vaizdą nerizikuojant sutrikdyti fotografuojamą objektą (puikiai tinka fotografuojant vabzdžius ir kitus laukinius gyvūnus). Vidinė slankiojo fokusavimo sistema sumažina svyravimus ir iškraipymus, atsirandančius dėl fokusavimo atstumo pokyčių. Todėl objektyvas veikia aštriai tarsi skustuvas diapazone nuo 1,0 x iki begalybės.

L serijos kokybė

Tai aukščiausi "Canon" standartai, taikomi tiksliajai inžinerijai ir optikos kokybei. L seriją sudaro geriausi "Canon" profesionalams skirti objektyvai, išskirtinę vaizdo raišką ir aukščiausią kokybę derinantys su bet kokioms oro sąlygoms tinkama konstrukcija, apsaugančia nuo dulkių ir drėgmės.

Žiedinio tipo ultragarsinis automatinis fokusavimas su visiškai rankinio valdymo funkcija

"Canon" žiedinio tipo ultragarsinio automatinio fokusavimo sistema naudoja ultragarsinio dažnio virpesius ir užtikrina spartų, tikslų ir praktiškai negirdimą veikimą. Visiškai rankinio fokusavimo valdymo funkcija, valdoma naudojant didelį žiedą, nejudantį automatinio fokusavimo metu, leidžia fotografams bet kada pakoreguoti fokusavimo nuostatas.

"Super Spectra" danga

"Super Spectra" danga padeda išlaikyti tikslų spalvų balansą ir didelį kontrastą, taip pat slopina blyksnius ir šešėlius, nes sugeria šviesą, kurią gali atspindėti vidiniai objektyvo elementai ir vaizdo jutiklis.

Priedai

Prie objektyvo pridedamas gaubtas ir minkštas dėklas.

Regėjimo kampas11°25', 7°40', 13°40'
Stabilizatoriusnėra
Mažiausias fokusavimo atstumas0,48
Mažiausia diafragmos reikšmė32
Filtro skersmuo72
BlendaET-78II
Matmenys82,5 x 186,6 mm
Svoris1,09 kg
Palaukite...