NEMOKAMAS PRISTATYMAS

užsakymams nuo 50€*

3% GRĮŽTA JUMS

BonusClub sąlygos
Objektyvas Canon EF 100mm f/2.8L Macro IS USM Padidinti

Objektyvas Canon EF 100mm f/2.8L Macro IS USM

OB786C

999,00 €

( Sukaupsite: 9.99 € )
 Pristatymo termino ir kainos teirautis.

Nauja prekė

„Canon“ L serijos aukštos kokybės makroobjektyvas
4 žingsnių hibridinis IS
Tikrojo dydžio vaizdo atkūrimas (1:1)
UD objektyvo elementai
Atsparus vandeniui ir dulkėms
Trijų padėčių nuotolio ribotuvas
Su 9 plokštelių žiedine diafragma galima išgauti puikų „bokeh“ efektą
Žiedinio tipo ultragarsinis automatinio fokusavimo variklis
Pasirinktinai įsigyjamas trikojo žiedas

Objektyvas „EF 100mm f/2.8L Macro IS USM“ gali padidinti vaizdą realiu 1:1 santykiu, ir tai reiškia, kad fotografuojamas objektas nuotraukoje atrodo tikroviško dydžio. Šiuo universaliu objektyvu gaunami puikūs portretai ir vaizdo įrašai laikant fotoaparatą rankose, nes jis gali pasiekti nedidelį lauko gylį ir sukurti gražų „bokeh“ efektą, be to turi integruotą hibridinį vaizdo stabilizatorių ir lengvą konstrukciją.

Ryškūs rezultatai makrorežimu
Nors daugumoje „Canon“ objektyvų yra vaizdo stabilizatorius (IS), kuris gali reguliuoti fotoaparato drebėjimą, kai jis laikomas rankoje, šiame objektyve naudojama visiškai nauja hibridinė vaizdo stabilizavimo sistema, skirta pašalinti įprastą kampinį drebėjimą ir šoninį drebėjimą dėl paslinkimo, kuris ypač sustiprėja fotografuojant stambiu planu.

Paslinkimas ir drebėjimas
Drebėjimas dėl paslinkimo atsiranda tada, kai fotoaparatas judinamas lygiagrečiai vaizdo jutiklio scenai, ir tai žymiai labiau pastebima makrofotografijoje. Paprastai makrofotografijai reikia tvirto trikojo, tačiau su naujuoju hibridiniu IS galima pašalinti fotoaparato kampinį ir poslinkio drebėjimą. Todėl galite lanksčiau rinktis būdus natūraliam fotoaparato drebėjimui pašalinti ir reaguoti, jei objektas pajuda arba pakeičia padėtį, gaudami ryškius vaizdus net tada, kai fotografuojate makroobjektus.

Greita ir tyli reakcija puikiems rezultatams
Kai mažiausias sutrukdymas gali sugadinti tobulai parengtą kadrą, išskirtinai greitas ir tylus USM variklio automatinis fokusavimas ir 100 mm židinio nuotolis užtikrins geriausius rezultatus ir leis išlaikyti pakankamą atstumą, kad neišgąsdintumėte savo objekto. Naudokite integruotą fokusavimo ribotuvo jungiklį, kad dar labiau padidintumėte AF spartą apribodami fokusavimą konkrečiame atstume.

EF 100mm f 2.8L Macro IS USM Ambient
L serijos konstrukcijos kokybė
Prestižinei L serijai priklausantis objektyvas „EF 100mm f/2.8L Macro IS USM“ yra pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų ir yra apsaugotas nuo orų poveikio, kad būtų pakankamai atsparus fotografuoti bet kokiomis sąlygomis.

Šis objektyvas puikiai tinka portretams, nes jame yra ypač mažos dispersijos (UD) elementas, pašalinantis spalvų iškraipymą, ir 9 menčių apskrita diafragma su f/2.8 verte sukuria išskirtinį „bokeh“ efektą.

Gražūs ir tobulai ryškūs portretai
„EF 100mm f/2.8L Macro IS USM“ turi viską, ko galima tikėtis iš pagrindinio objektyvo. Jo optiniai elementai yra puikios kokybės ir ypač detaliai perteikia visas smulkmenas, todėl puikiai tinka portretuose veido bruožams akcentuoti.

Tobula perspektyva
100 mm židinio nuotolis puikiai tinka portretams, nes gaunamos patrauklios stambaus plano nuotraukos, kuriose neiškraipomi veido bruožai. Hibridinis vaizdo stabilizatorius padeda gražiai nufotografuoti prietemoje ir laikant fotoaparatą rankose.

Sukoncentruokite dėmesį į detales
Su f2.8 diafragma galima pasiekti mažą lauko gylį ir sukurti atstumo įspūdį. Taip lengviau atskirti objektą nuo fono ir nukreipti dėmesį į pageidaujamas detales.

Regėjimo kampas 19,8°, 13,5°, 24°
Stabilizatorius yra
Mažiausias fokusavimo atstumas 0,3 m
Mažiausia diafragmos reikšmė 32
Filtro skersmuo 67 mm
Blenda ET-73
Matmenys 77,7 x 123 mm
Svoris 625 g

Perkamos kartu

Palaukite...