NEMOKAMAS PRISTATYMAS

užsakymams nuo 50€*

3% GRĮŽTA JUMS

BonusClub sąlygos
Objektyvas Canon EF 70-300mm f/4.5-5.6 DO IS USM Padidinti

Objektyvas Canon EF 70-300mm f/4.5-5.6 DO IS USM

OB615C

1 375,00 €

( Sukaupsite: 13.75 € )
 Pristatymo termino ir kainos teirautis.

Nauja prekė

Trijų sluoksnių difrakcinis optinis (DO) elementas
Vos 9,99 cm ilgio
Vaizdo stabilizatorius
Didelės spartos AF su pirmenybe rankiniam fokusavimui
Žiedinė diafragma maloniam "bokeh" efektui
Artinimo žiedo užraktas

Unikalus dizainas, išsiskiriantis iš kitų artinančių teleobjektyvų. "EF 70-300 mm f/4.5-5.6 DO IS USM" turi difrakcinį optinį (DO) elementą, todėl yra kompaktiškas, lengvas ir užtikrina puikią vaizdo kokybę.

Pilnas technologijų

Su daugiasluoksnio difrakcinio optinio (DO) elemento, vaizdo stabilizatoriaus (IS) ir ultragarsinio variklio (USM) technologijomis, "EF 70-300 mm f/4.5-5.6 DO IS USM" yra tikra tiksliojo objektyvų dizaino pažiba.

Difrakcinė optika (DO)

"EF 70-300 mm f/4.5-5.6 DO IS USM" turi difrakcinį optinį (DO) elementą, dėl kurio sumažėjo fizinis objektyvo dydis, bet išliko vaizdo kokybė. DO elementas į vieną stiklą sujungia fluorito ir UD elementų savybes. Rezultatas - didelis kontrastas ir ryškumas, taip pat spalvų iškraipymo kontrolė.

Vaizdo stabilizatorius

Objektyve "EF 70-300 mm f/4.5-5.6 DO IS USM" įtaisytas trijų sustojimų vaizdo stabilizatorius (IS), todėl jis idealiai tinka fotografuojant su rankose laikomu fotoaparatu. Galima naudoti iki trijų padalų ilgesnį išlaikymą nesukeliant akimi matomo vaizdo suliejimo padidėjimo. Smarkus judėjimas kuria nors kryptimi automatiškai įvertinamas kaip panoraminio vaizdo fiksavimas, todėl vaizdo stabilizatorius išjungiamas.

Ultragarsinis fokusavimas

Žiedinio tipo ultragarsinis variklis itin sparčiai ir beveik be garso valdo automatinį fokusavimą. Puikūs sukamieji reguliavimo žiedai užtikrina, kad fokusuotės taškas bus pasiektas tiksliai, nepereksponuojant.

Patrauklus fono suliejimas

Beveik žiedinė diafragma, valdoma elektromagnetiškai, padaro nesufokusuotą sritį švelnesnę, tolygesnę, o sufokusuoti objektai išryškėja sulietame fone.

Integruota į EOS sistemą

Objektyvo AF pavaros modelis yra specialiai pritaikytas, kad tiktų naujausiai EOS serijai ir būtų geriausiai išnaudota šio objektyvo sparta. Objektyvas užtikrina optimalų blykstės matavimą, perduodamas informaciją apie nuotolį į suderinamo EOS fotoaparato "E-TTL II" blykstės sistemą.

Harmonijoje su aplinka

Laikantis griežtos "Canon" aplinkos apsaugos politikos, objektyvo optiniams elementams naudojamas tik bešvinis stiklas.

Regėjimo kampas 29° - 6°50', 19°30' - 4°35', 34°- 8°15'
Stabilizatorius yra
Mažiausias fokusavimo atstumas 1,4
Mažiausia diafragmos reikšmė 32-38 (40)
Blenda ET-65B
Matmenys 82,4 x 99,9 mm
Svoris 720 g

perkamos kartu

Palaukite...