NEMOKAMAS PRISTATYMAS

užsakymams nuo 50€*

3% GRĮŽTA JUMS

BonusClub sąlygos
Lagaminas Lowepro Pro Roller x100 Padidinti

Lagaminas Lowepro Pro Roller x100

AKD256

399,00 €

( Sukaupsite: 11.97 € )
 Pristatymo termino ir kainos teirautis.

Nauja prekė

Pro Roller x-serijos produktai – tai patrauklios išvaizdos funkcionalūs lagaminai. Šie lagaminai pasižymi ne tik išskirtiniu saugumu ir patogiu vidinės erdvės organizavimu, bet ir daugybe kitų papildomų savybių. Lowepro sukūrė padidintas užtrauktukų spynelių metalines kilpeles. Jas galima sujungti ir užrakinti ištraukiamo troselio pagalba ir pritvirtinti prie TSA LOCK spynos su 3-jų skaičių kodu.

Unikali Reserve Pack savybė lagaminą leidžia nešiotis dviem būdais.Atsekite apatinį užtrauktuką ir pasieksite išimamą lagamino kuprinę. Naudojant kuprinę, į lagaminą sutalpinkite kitus turimus daiktus ir užsegę priduokite jį skrydžio registracijai arba saugojimui. Viršutinę lagamino rankeną galima naudoti kaip stovą (sriegis ¼"), pritvirtinant prie jos fotoaparatą ar papildomą apšvietimo įrangą. Lagamino nugarėlėje yra įmontuota ištraukiama atraminė kojelė, naudojama patogiam lagamino fiksavimui 45° padėtyje.

Taip pat yra: nuimamas stovo laikiklis, SlipLock kilpos papildomiems dėkliukams pritvirtinti, priekinis skyrius nešiojamam kompiuteriui įdėti, atminties ir ID kortelių kišenėlės, papildoma erdvė dokumentams ir asmeniniams daiktams.

* Šie parametrai gali kisti, todėl būtina prieš skrydį pasitikrinti oro linijų nustatytus standartus.

Talpa 1-2 DSLR fotoaparataio su baterijų laikikliu, 4-6 objektyvai, priedai, nešiojamas kompiuteris iki 14"
Telpantis kompiuteris iki 14"
Vidiniai matmenys 29 x 16.8 x 40 cm
Išoriniai matmenys 35.5 x 28.5 x 51 cm
Spalva Juoda
Svoris 5 kg
Palaukite...