Akcija!
Lagaminas Lowepro Pro Roller x100 Padidinti

Lagaminas Lowepro Pro Roller x100

AKD256

309,00 €

( Sukaupsite: 9.27 € )

369,00 €

Nauja prekė

Pro Roller x-serijos produktai – tai patrauklios išvaizdos funkcionalūs lagaminai. Šie lagaminai pasižymi ne tik išskirtiniu saugumu ir patogiu vidinės erdvės organizavimu, bet ir daugybe kitų papildomų savybių. Lowepro sukūrė padidintas užtrauktukų spynelių metalines kilpeles. Jas galima sujungti ir užrakinti ištraukiamo troselio pagalba ir pritvirtinti prie TSA LOCK spynos su 3-jų skaičių kodu.

Unikali Reserve Pack savybė lagaminą leidžia nešiotis dviem būdais.Atsekite apatinį užtrauktuką ir pasieksite išimamą lagamino kuprinę. Naudojant kuprinę, į lagaminą sutalpinkite kitus turimus daiktus ir užsegę priduokite jį skrydžio registracijai arba saugojimui. Viršutinę lagamino rankeną galima naudoti kaip stovą (sriegis ¼"), pritvirtinant prie jos fotoaparatą ar papildomą apšvietimo įrangą. Lagamino nugarėlėje yra įmontuota ištraukiama atraminė kojelė, naudojama patogiam lagamino fiksavimui 45° padėtyje.

Taip pat yra: nuimamas stovo laikiklis, SlipLock kilpos papildomiems dėkliukams pritvirtinti, priekinis skyrius nešiojamam kompiuteriui įdėti, atminties ir ID kortelių kišenėlės, papildoma erdvė dokumentams ir asmeniniams daiktams.

* Šie parametrai gali kisti, todėl būtina prieš skrydį pasitikrinti oro linijų nustatytus standartus.

Talpa1-2 DSLR fotoaparataio su baterijų laikikliu, 4-6 objektyvai, priedai, nešiojamas kompiuteris iki 14"
Telpantis kompiuterisiki 14"
Vidiniai matmenys29 x 16.8 x 40 cm
Išoriniai matmenys35.5 x 28.5 x 51 cm
SpalvaJuoda
Svoris5 kg

Panašios prekės

Cpanel

Background only applies for Boxed Layout

Palaukite...