NEMOKAMAS PRISTATYMAS

užsakymams nuo 50€*

3% GRĮŽTA JUMS

BonusClub sąlygos
Reflektorių rinkinys - Hensel Reflectors S/M/L set  9" Padidinti

Reflektorių rinkinys - Hensel Reflectors S/M/L set 9"

1H5064

249,00 €

( Sukaupsite: 7.47 € )
 Dėl pristatymo termino teirautis.

Nauja prekė

HENSEL 9" reflektorių rinkinys S/M/L 3vnt. (5064). Rinkinį sudaro trys skirtingo ilgio 9" reflektoriai - S/M/L.

HENSEL 9“ reflektorių rinkinys. Rinkinį sudaro trys skirtingo ilgio 9" reflektoriai - S/M/L. Identiškas reflektorių diametras suteikia galimybę naudoti visus 9" reflektoriams skirtus HENSEL priedus su bet kuriuo iš šių reflektorių. EH serijos (tvirtinimo angos Ø 10 cm). Visi trys reflektoriai vienodai gerai, tačiau kiek skirtingu kampu, atspindi šviesą ir labai tolygiai paskirsto atspindžio kryptimi.

Su šiais reflektoriais gali būti naudojami įmontuojami akyti šviesos filtrai (Nr. 0, 1, 2 ir 3) įsigyjami atskirai, kurių pagalba galima papildomai įtakoti atspindimos šviesos formavimą. Akytas šviesos filtras yra idealus priedas, kai siekiama susiaurinti šviesos sklidimo kampą neprarandat šviesos stiprumo. Iš principo galima teigti, kad šviesos koncentracija į centrą didėja, didėjant akyto šviesos filtro skylučių tankiui.  Akytų šviesos filtrai yra: Nr. 1 – (10 laipsnių), Nr. 2 – (20 laipsnių), Nr. 3 – (30 laipsnių) ir Nr. 4 – ( 40 laipsnių). Papildomos keturių pasvirų sparnų  durelės 9“ reflektoriams (kodas: 1730) su integruotu želatininių spalvotų ir difuzinių filtrų (atsparių karščiui) laikikliu, padės nukreipti šviesą pageidaujama kryptimi, o taip pat apsaugos nuo nepageidaujamo šviesos išsklaidymo zonose, kuriose šviesa nepageidautina.

Šie HENSEL reflektoriai yra tinkami naudojimui su visais EH serijos gaminiais (HENSEL Expert PRO / PRO PLUS, eFlash, CONTRA, EH PRO, EH PRO Mini, EH PRO Mini P blykstėmis, o taip pat ir su nuolatinės šviesos lempomis C-Light 1000).

Reflektorių vidaus spalva: sidabrinė.

Diametras: Ø 23 cm. Ilgis: S - 13 cm / M - 18 cm / L - 23 cm.

Diafragma: ~ f 32.5 @ 2 m ir 500 J (Ws).

 

Tinkamas Expert D, Integra Plus, Integra Mini, Speed Max, EH (Pro) Mini, EH Pro, C-Light 1000, C-Light D, Expert/Integra Pro (Plus), eFlash, Contra
Skersmuo 23 cm
Gylis 13 / 18 / 23 cm
Palaukite...