NEMOKAMAS PRISTATYMAS

užsakymams nuo 50€*

3% GRĮŽTA JUMS

BonusClub sąlygos
Objektyvas Canon EF 35mm f/1.4L USM Padidinti

Objektyvas Canon EF 35mm f/1.4L USM

OB511C

1 255,00 €

( Sukaupsite: 12.55 € )
 Pristatymo termino ir kainos teirautis.

Nauja prekė

Plataus kampo vaizdas ir natūrali perspektyva
Aukščiausia kokybė fotografuojant prietemoje ir galimybė valdyti lauko gylį
Nustato naujus vaizdo kokybės standartus
Fokusuoja sparčiai ir nepastebimai
Nenustokite fotografuoti net ir sudėtingomis oro sąlygomis

Tikra modernioji klasika: standartinis plataus kampo objektyvas, fotografų reporterių pamėgtas dėl natūralios perspektyvos, pajėgumų fotografuoti prietemoje ir išskirtinių optinių savybių.

Plataus kampo vaizdas ir natūrali perspektyva

Klasikinis šiek tiek plačiakampio tipo 35 mm židinio nuotolis, fotografų dokumentininkų pamėgtas dėl pajėgumo užfiksuoti objektą jo aplinkoje neiškraipant perspektyvos.

Aukščiausia kokybė fotografuojant prietemoje

Didelė f/1,4 maksimali diafragma įleidžia dviem padalomis daugiau šviesos nei f/2,8 priartinantis objektyvas, todėl šis objektyvas puikiai tinka nuo rankos fotografuoti prietemoje.
Fotografuodami plačia diafragma fotografai gali riboti lauko gylį. Tokie paviršutinio fokusavimo efektai yra vienas iš būdų išskirti objektą iš fono, jie ypač paveikūs, kai naudojami kartu su objektyvo plačiakampiu regos lauku.
Objektyvo devynių ašmenų diafragma sklandžiai ir natūraliai perteikia nesufokusuotas vietas.

Nustato naujus vaizdo kokybės standartus

Mėlynojo spektro laužiančioji optinė įranga pagaminta iš "Canon" sukurtų organinių optinių medžiagų ir apsaugo nuo kraštų nuspalvinimo geriau nei bet kada lig šiol koreguodama spalvinius iškraipymus.
Itin mažos dispersijos (UD) optinė įranga ir du asferiniai objektyvo elementai visame kadre užtikrina neįtikėtiną ryškumą net ir naudojant visą objektyvo plotį.
Sub-banginės struktūros danga padidina kontrastingumą ir apsaugo nuo blyksnių bei vaizdo dvejinimosi fotografuojant į šviesą.

Fokusuoja sparčiai ir nepastebimai, tad galite užfiksuoti tai, kas netikėta

Žiedinio tipo USM automatinis fokusavimas sparčiai ir beveik be garso užtikrina tikslų fokusavimą, tad galite dirbti netrikdydami fotografuojamos aplinkos.
Visiškai rankinis fokusavimas leidžia reguliuoti fokusavimą nekeičiant režimo ir neatitraukiant fotoaparato nuo akies.

Nenustokite fotografuoti net ir sudėtingomis oro sąlygomis

"Canon" legendinis L serijos korpusas įkvepia pasitikėjimą ir užtikrina atsparumą. Sandarinimas nuo oro sąlygų apsaugo nuo dulkių ir drėgmės, o fluoro danga apsaugo objektyvo priekinį ir galinį elementus nuo tepalo bei purvo ir palengvina jo valymą.

Mėlynojo spektro laužiančioji optinė įranga

"Canon" sukūrė mėlynojo spektro laužiančiąją optinę įrangą (BR) siekdama apriboti kraštų nuspalvinimą didelio skersmens objektyvuose. Tam specialiai sukurtos optinės medžiagos efektyviau koreguoja nuspalvinimą nei kitos technologijos kaip fluoritas, itin mažos dispersijos (UD) ar "Super UD" stiklas. Kraštų nuspalvinimą sukelia spalviniai iškraipymai - reiškinys, kai skirtingų spalvų šviesa sufokusuojama skirtinguose taškuose. EF 35mm f/1.4L II USM naudojamos BR optinės medžiagos maksimaliai apriboja šį efektą. Tai leidžia optimizuoti kitus objektyvo elementus, užtikrinant aukščiausios kokybės ryškumą, kontrastingumą ir atsparumą blyksniams.

Regėjimo kampas 54°, 38°, 63°
Stabilizatorius nėra
Mažiausias fokusavimo atstumas 0,3 m
Mažiausia diafragmos reikšmė 22
Filtro skersmuo 72
Blenda EW-78C
Matmenys 79 x 86 mm
Svoris 580 g
Palaukite...