NEMOKAMAS PRISTATYMAS

užsakymams nuo 50€*

3% GRĮŽTA JUMS

BonusClub sąlygos

DJI Mavic Air 2

DJIMAVAIR2

849,00 €

( Sukaupsite: 8.49 € )
 Pristatymo termino ir kainos teirautis.

Nauja prekė

1/2 colio sensorius
4K/60fps filmavimas
48MP nuotraukos
8K Hyperlapse
34 min skrydžio trukmė
240 min pultelio baterija
APAS 3.0 kliūčių išvengimas
OcuSync 2.0 10km 1080p/30fps vaizdo perdavimas

DJI Mavic Air 2 - tegul žaidimas prasideda!

Aukštesnio lygio turinys

Kūrybingus kadrus iš oro tapo dar lengviau sukurti su 4K/60 kadrų per sekundę fiksuojančia kamera. D-Cinelike platus spalvų profilis išlaiko dar daugiau informacijos galutiniam vaizdų apdorojimui. HEVC (H.265) vaizdo kodekas įrašo daugiau vaizdinės informacijos, užima mažiau vietos, išsaugo dinamišką ir detalią jūsų filmuotą medžiagą, užtikrindamas aukšto lygio turinį.

HDR vaizdo įrašai

Nuostabių HDR vaizdo įrašų paslaptis yra didelio našumo Quad Bayer sensorius. Viename kadre atskiriami ekspozicijos lygiai skirtingose vietose, tiksliai užfiksuodamas šviesias ir tamsias detales. Vaizdai yra kelių sluoksnių ir taip sukuriamas spalvingas, subalansuotas ir patrauklus vaizdas su didesniu dinaminiu diapazonu.

Išlikite ore ilgiau

Išlikite ore pakankamai ilgai ir užfiksuokite dar daugiau nuostabių vaizdų. Su nauja Mavic Air 2 baterija skrisite net iki 34 minučių!

Patrauklus ir patogus dizainas

Naujo dizaino valdymo pultas sukurtas dar patogesniam drono valdymui. Valdymo pulto baterija veiks iki 240 minučių, o mobiliojo telefono tvirtinimo sistema leis prijungti ir įtvirtinti įrenginį dar greičiau ir patogiau. 

Panašios prekės

Palaukite...