NEMOKAMAS PRISTATYMAS

užsakymams nuo 50€*

3% GRĮŽTA JUMS

BonusClub sąlygos
Fotoaparatas Canon EOS RP + RF 24-105mm F/4L IS USM Padidinti

Fotoaparatas Canon EOS RP + RF 24-105mm F/4L IS USM

FA5372

2 079,00 €

( Sukaupsite: 20.79 € )
 Pristatymo termino ir kainos teirautis.

Nauja prekė

Komplekte kartu su Canon RF 24-105mm F/4L IS USM objektyvu
26,2 megapikselio CMOS viso kadro jutiklis
DIGIC 8 procesorius
Tinka naudoti su EF/EF-S objektyvais su adapteriu
„Dual Pixel“ CMOS AF
4K vaizdo įrašai
„Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ belaidis ryšys

Mažas, lengvas ir intuityviai valdomas viso kadro beveidrodinis fotoaparatas nuostabiai kūrybai kelyje. Komplekte kartu su Canon RF 24-105mm F/4L IS USM objektyvu.

CANON RF 24-105MM F4L IS USM

Itin universalus 24–105 mm artinantis objektyvas, su kuriuo fotografai ir operatoriai gauna idealų našumo, judrumo ir vaizdo kokybės santykį. 24–105 mm artinantis objektyvas veikia plačiakampio, standartinio ir teleobjektyvo židinio nuotoliu. 5 padalų vaizdo stabilizatorius išsaugo ryškumą prietemoje, o „Nano USM“ fokusavimas praverčia ir fotografams, ir operatoriams. Su „RF 24-105mm F4L IS USM“ lengva kurti ir pasiekti išskirtinių rezultatų. Nuo portretų patalpose iki renginių lauke – su 24–105 mm artinimo diapazonu galėsite pasiekti kur kas daugiau nekeisdami objektyvų. f/4 maksimali diafragma nuosekliai veikia prie bet kokio priartinimo.

Kūrybinė galia ir tikras išmanumas

„Canon EOS RP“ viso kadro beveidrodinio fotoaparato galią sutalpina mažame, lengvame EOS R serijos korpuse, kad galėtumėte džiaugtis kūrybinėmis galimybėmis, pakelsiančiomis jus į naują fotografijos lygį.

Prieinamas kiekvienam

Pamatykite, kaip „Canon EOS RP“ veikia entuziastų rankose, ir sužinokite, kaip jie išnaudoja viso kadro beveidrodinio fotoaparato pranašumus su EF ir EF-S objektyvais, kad užfiksuotų detalių ir gylio kupinus vaizdus.

Lengvas korpusas su greičiau ir išmaniau veikiančiu objektyvo apsodu

„Canon EOS RP“ – tai praktiškas, kūrybiškas viso kadro beveidrodinis fotoaparatas, kuris dėl naujos kartos RF objektyvų turi milžinišką kūrybinį potencialą. Platus RF apsodo diametras, didelė ryšio sparta ir trumpas galinis fokusavimas – puiki pradžia būsimai viso kadro sistemai.

Naujas viso kadro vaizdo kokybės standartas

„Canon EOS RP“ 26,2 megapikselio CMOS jutiklis nuostabiai veikia prietemoje, nes turi „DIGIC 8“ procesorių ir integruotą DLO, kurie užtikrina puikius rezultatus tiesiai iš fotoaparato.

Fotografuokite naujoviškai

„Canon EOS RP“ siūlo naują būdą viso kadro privalumams išnaudoti. Naudokite adapterį ir nė kiek nepakenkdami optinėms savybėms fotografuokite su specialios serijos viso kadro RF ir įvairiausiais EF ir EF-S objektyvais.

EOS valdymas be jokių kompromisų

Patogi EOS stiliaus rankena šalia aukštos raiškos kintamo kampo jutiklinio ekrano ir OLED elektroninio vaizdo ieškiklio – tai naujos kartos valdymas lengvame 485 g korpuse

Akimirksniu sufokusuokite

„Dual Pixel CMOS AF“ turi didesnę AF zoną ir greičiausią pasaulyje vos 0,05 sekundės automatinį fokusavimą2 daugiau kaip 4779 pasirenkamose AF padėtyse, taip pat iki -5 EV AF prietemoje3. Akių AF užtikrins portretų ryškumą, o fokusavimo diapazonas – maksimalų lauko gylį visame vaizde.

Lanksčiai fotografuokite ir lengvai prisijunkite

Nuo tyliojo režimo iki fotoaparato nuotolinio valdymo „Wi-Fi“ ryšiu. Įamžinkite visą veiksmą iki 5 k./s sparta, o vaizdus apdorokite fotoaparate arba bendrinkite per programėlę „Canon Camera Connect“.

Kurkite aukštos kokybės ir itin stabilius filmus

Sklandžiai sufokusuokite su „Dual Pixel CMOS AF“ ir filmuokite stabilų įrašą su „Movie Digital IS“ iki 4K raiška, naudodami įvairius paprastus naudoti ir redaguoti kodekus. Naudodami mikrofono ir ausinių lizdus galėsite visiškai valdyti garsą, o kintamo kampo jutiklinis LCD ekranas suteiks stabilumo ir aiškiai parodys objektą.

Suderinamumas RF, EF ir EF-S objektyvus galima naudoti su EF-EOS-R tvirtinimo adapteriu
Jungtis RF
Efektyviųjų pikselių skaičius 26,2 megapikselio viso kadro
AF sistema / taškai Iki 4779 pasirenkamų AF padėčių Jautrumas iki f/11 Akių AF
ISO jautrumas iki 40 000
Tęstinis fotografavimas 5 k./s fiksuotas AF 4 k./s. su „Servo AF“
Filmavimas 4K filmas 25 k./s sparta 4K laiko slinkties režimas „Full HD“ filmai 60 k./s sparta
Vaizdo ieškiklis 2,36 mln. taškų OLED elektroninis vaizdo ieškiklis 22 mm stebėjimo taškas
Maitinimas LP-E17 250 kadrų (CIPA standartas) USB įkrovimas per PD-E1
Matmenys 132,5 × 85 × 70 mm
Svoris 485 g (su akumuliatoriumi ir atminties kortele)

1x Canon EOS RP beveidrodinis fotoaparatas
1x Canon LP-E17 Lithium-Ion baterija
1x Canon LC-E17 pakrovėjas LP-E17 baterijoms
1x Canon R-F-5 kameros dangtelis
1x ER-EOSRP dirželis
1x Canon RF 24-105mm f/4L IS USM objektyvas

Perkamos kartu

Panašios prekės

Palaukite...