NEMOKAMAS PRISTATYMAS

užsakymams nuo 50€*

3% GRĮŽTA JUMS

BonusClub sąlygos

Vaizdo stabilizatorius DJI RONIN-SC Pro Combo

DJIRONSCP

459,00 €

( Sukaupsite: 0.00 € )
 Dėl pristatymo termino teirautis.

Nauja prekė

Gimbalo matmenys
220x200x75mm
Svoris 1.1 kg
Maksimalus baterijos veikimo laikas 11valandų
Išbandytas maksimalus kameros svoris - 2 kg

Ronin-SC
Iššūkis priimtas!
Su lengvesnio modelio dizainu ir pranašesniu stabilizavimu, 3 ašių stabilizatorius Ronin-SC sisteminiams fotoaparatams suteiks galimybę kurti profesionalią medžiagą visiškai paprastai.

Lengvas ir kompaktiškas
Filmų bei turinio kurėjai galės filmuoti bet kokioje situacijoje, nes Ronin-SC yra sukurtas keliauti bet kur. Magnio bei aliuminio konstrukcija, kartu su tvirtos kokybės medžiagomis stabiliai atliks savo funkciją sverdama tik 1.1 kg. Greitai sukomplektuojamas dizainas suteiks Jums galimybę lengvai keliauti bei išardyti ar surinkti Ronin-SC stabilizatorių.
Gimbalo matmenys
220x200x75mm
Svoris 1.1 kg
Maksimalus baterijos veikimo laikas 11valandų

Geresnis suderinamumas
Ronin-SC galima suderinti su daugybę fotoaparatų, kad atliktų visas funkcijas. Šis stabilizatorius buvo griežtai testuojamas siekiant suderinti su kameromis, kurios sveria 2.0 kg., norit išgauti sklandžią medžiagą. Intuityvus bei lengvo valdymo stabilizatorius gali būti naudojamas su daugelio gamintojų kameromis.
Išbandytas maksimalus kameros svoris - 2 kg.

Dinamiškas Stabilumas
Netgi veiksmo pilnuose kadruose Ronin-SC suteikia stabilų vaizdą. Sporto rėžimas pagerina kiekvienos ašies jautrumą, tačiau tuo pačiu išlaiko stabilizaciją, todėl Ronin-SC tampa dar efektyvesnis atliekant greitus veiksmus, staigius judesius ir netgi pilnus posūkius į skirtingas puses.

Judančios ašies rankena
Inovatyvus rėmas padidina kameros apkrovą virš judančios ašies, neleidžiant fotoaparato integruotam ekranui susidurti su kliūtimis. Po to kai DJI pristatė šią idėją, ją pradėjo taikyti dauguma stabilizatorių gamintojų.

Neribota posūkio ašis
Posūkio ašis suteikia galimybę nuolat judėti, siekiant užfiksuoti ispūdingus kadrus. Viena iš funkcijų, suktis 360° kampu, padeda išgauti unikalią video medžiagą.

Iki kiekvienos detalės
Mygtukai yra lengvai pasiekiami kiekvienai valdymo funkcijai. Išplatėjančią į apačią akumuliatoriaus rankena yra patogu laikyti rankoje, nes ji neišslysta ir suteikia galimybę užfiksuoti visus dienos momentus.

Maitinimo šaltinis 2450 mAh
Tvirtinimas 1 x 1/4"-20 Female 1 x 3/8"-16 Female
Jungtis 1 x USB Type-C (Power) Input 1 x CAN (Control) Input Bluetooth 5.0
Svoris 1.1 kg
Veikimo trukmė 11 Hours

Panašios prekės

Palaukite...