Akcija!
Trikojis + galva Manfrotto 290 Dual Kit Padidinti

Trikojis + galva Manfrotto 290 Dual Kit

MMK290DUA3-BH

199,00 €

( Sukaupsite: 0.00 € )
 Yra sandėlyje

229,00 €

Nauja prekė

1 Prekė

Pagamintas iš aliuminio
Maksimali apkrova 5 kg
Tvirtinimo plokštelės tipas - 200PL
Komplektuojama kartu su galva 496RC2
Maksimalus aukštis 173.0 cm
Minimalus aukštis 6.2 cm
Darbinis aukštis 148.5 cm
Suskleisto stovo ilgis 68.5 cm

Trijų dalių, aliuminio trikojis stovas Manfrotto MK290DUA3-BH, skirtas pažengusiems fotografijos mėgėjams. Tai geriausias sprendimas greitam, reportažiniam, portetiniam fotografavimui. Itin didelis stovo aukštis praplėčia kadro komponavimo galimybes, o rutulinė galvutė užtikrina greitą fotografavimo pozicijos nustatymą. Nedidelis svoris, pakankamos maksimalaus svorio apkrovos puikiai tinka visiems sisteminiams ir daugumai DSLR fotoaparatų. Reikiamą stovų stabilumą užtikrina medžiagos iš kurių pagaminti svarbiausi jų mazgai.

Aliuminė tribriaunė centrinė kolona bei patikimai aliuminiai reguliuojami profesionalios klasės kojų užraktai. Keturių, kojos kampo padėčių dėka stovas tapo lankstesnis ir leis vartotojams labiau skleisti savo kūrybiškumą. Kojų kampo pakeitimui suprojektuota patogi ir tvirta reguliavimo svirtelė, kurią valdyti patogu ir su pirštinėmis.

Stovo koloną galite paversti nuo vertikalios (normalios) į horizontalią (90°) poziciją, taip jūs turite kur kas didesnes galimybes preciziškam kadravimui. Q90 sistemos privalumas yra jos greitis ir paprastas naudojimas: tiesiog iškelkit centrinę stovo koloną iki galo, paspauskite atlaisvinimo mygtuką iš apačios ir paverskite koloną į horizontalią padėtį. Visiškai nereikia nuiminėti galvutės ar išrinkti pačios kolonos.

MK290DUA3-BH komplektuojamas su universalia rutuline foto galvute Manfrotto 496RC2. Galvutės rutulio trinties (frikcijos) valdymas leidžia saugiai kontroliuoti kameros judėjimą mikro poslinkiais visiškai neužfiksavus fotoaparato. Užrakto fiksavimo rankenėlės padėtį galima keisti patogioje jums pozicijoje. Tiesiog patraukite rankenėlę į išorę, pasukite ją į tinkamą jums padėtį ir atleiskite.

Stovai komplektuojami ir su galvutėmis, ir be jų, todėl lengvai galite susikomplektuoti visą, jūsų poreikius atitinkančią sistemą. Visi 290 Xtra stovai komplektuojami su specialiu krepšiu per petį, todėl jie puikiai tinka naudojimui tiek patalpose, tiek lauke.

Plokštelė200PL
Sekcijų skaičius3
Maksimali stovo apkrova5 Kg
Suskleisto stovo aukštis68.5 cm
Maksimalus aukštis173.0 cm
Normalus aukštis148.5 cm
Minimalus aukštis6.2 cm
MedžiagaAliuminis
SpalvaJuoda
TipasPanoraminis judėjimas 360°; Šoninis pasvyrimas -90º / +90°; Pasvyrimas atgal / į priekį -90º / +90°
Jungtis3/8" , 1/4" sriegis
Svoris2.26 kg

1 x trikojis Manfrotto 290
1 x galva 496RC2
1 x dėklas

Panašios prekės

Palaukite...