Akcija!
Trikojis + galva Manfrotto 290 Dual Kit 3 Way Padidinti

Trikojis + galva Manfrotto 290 Dual Kit 3 Way

MMK290DUA3-3W

189,00 €

( Sukaupsite: 0.00 € )
 Yra sandėlyje

219,00 €

Nauja prekė

1 Prekė

Pagamintas iš aliuminio ir technopolimero
Maksimali apkrova 4 kg
Tvirtinimo plokštelės tipas - 200PL
Komplektuojama kartu su galva MH804-3W
Maksimalus aukštis 175.5 cm
Minimalus aukštis 5.5 cm
Darbinis aukštis 151.0 cm
Suskleisto stovo ilgis 74.0 cm

Trijų dalių, aliuminio trikojis stovas Manfrotto MK290DUA3-3W, skirtas pažengusiems fotografijos mėgėjams. Tai geriausias sprendimas peizažų, architektūros bei makro fotografijos puoselėtojams. Itin didelis stovo aukštis praplėčia kadro komponavimo galimybes, o trijų krypčių galvutė užtikrina tikslų fotografavimo pozicijos nustatymą. Nedidelis svoris, pakankamos maksimalaus svorio apkrovos puikiai tinka visiems sisteminiams ir daugumai DSLR fotoaparatų. Reikiamą stovų stabilumą užtikrina medžiagos iš kurių pagaminti svarbiausi jų mazgai.

Aliuminė tribriaunė centrinė kolona bei patikimai aliuminiai reguliuojami profesionalios klasės kojų užraktai. Keturių, kojos kampo padėčių dėka stovas tapo lankstesnis ir leis vartotojams labiau skleisti savo kūrybiškumą. Kojų kampo pakeitimui suprojektuota patogi ir tvirta reguliavimo svirtelė, kurią valdyti patogu ir su pirštinėmis.

Stovo koloną galite paversti nuo vertikalios (normalios) į horizontalią (90°) poziciją, taip jūs turite kur kas didesnes galimybes preciziškam kadravimui. Q90 sistemos privalumas yra jos greitis ir paprastas naudojimas: tiesiog iškelkit centrinę stovo koloną iki galo, paspauskite atlaisvinimo mygtuką iš apačios ir paverskite koloną į horizontalią padėtį. Visiškai nereikia nuiminėti galvutės ar išrinkti pačios kolonos.

MK290DUA3-3W komplektuojamas su trikrypte foto galvute Manfrotto MH804R-3W, pagaminta iš itin patvaraus ir lengvo techninio polimero, lengvai atlaiko kasdienias profesionalaus fotografo užmačias. Galvutėje panaudota unikali spyruoklių funkcija, padedanti pakreipti galvą kompensuojant sunkesnės įrangos, esančios ne svorio centre svorį. Ergonomiškos, naujai sukurtos, sustumiamos rankenos patogiai glunda rankose.

Stovai komplektuojami ir su galvutėmis, ir be jų, todėl lengvai galite susikomplektuoti visą, jūsų poreikius atitinkančią sistemą. Visi 290 Xtra stovai komplektuojami su specialiu krepšiu per petį, todėl jie puikiai tinka naudojimui tiek patalpose, tiek lauke.

Plokštelė200PL
Sekcijų skaičius3
Maksimali stovo apkrova4 kg
Suskleisto stovo aukštis74.0 cm
Maksimalus aukštis175.5 cm
Normalus aukštis151.0 cm
Minimalus aukštis5.5 cm
MedžiagaAliuminis
SpalvaJuoda
TipasPanoraminis judėjimas 360°; Šoninis pasvyrimas -30º / +90°; Pasvyrimas atgal / į priekį -30º / +90°
Jungtis3/8" / 1/4" sriegis
Svoris2.59 kg

1 x trikojis (Manfrotto 290)
1 x galva (MH804-3W)
1 x dėklas

Panašios prekės

Palaukite...