Vaizdo stabilizatorius DJI RONIN S Padidinti

Vaizdo stabilizatorius DJI RONIN S

DJIRONS

749,00 €

( Sukaupsite: 7.49 € )

Nauja prekė

Aukščiausios klasės 3-Ašių stabilizavimas
3.6 kg išbandytas palaikomas svoris [2]
Kameros valdymas
Suderinamumas su Profesionalios klasės priedais
Puiki fokusavimo kontrolė
Automatinės išmaniosios funkcijos
Kampinis variklis

Būkite momento dalimi
Specialiai sukurtas taip, kad būtų galima jį laikyti viena ranka ir skirtas DSLR ir "mirrorless" kameroms DJI Ronin-S stabilizatorius įgalina kūrėjus laisvai filmuoti judant.
♦Maksimalus judėjimo greitis filmuojant [1] - 75 km/val.
♦Išbandyta galima apkrova [2] - 3.6 kg.
♦Maksimalus veikimo laikas (vienu įkrovimu) - 12 val.

Sklandumas be jokių pastangų
DJI Ronin-S stabilizatoriaus valdymas yra itin paprastas, o paruošimas naudoti, dėka integruotos Auto Tune sistemos, optimaliam variklių galios valdymui, intuityvus ir lengvas. Galingi, didelio sukimo momento varikliai lengvai išstabilizuoja kamerą netgi pritvirtinus prie judančių platformų, kurių greitis gali būti net iki 75 km/val.

Suderinamumas su kameromis 
DJI Ronin-S stabilizatorius palaiko beveik visas DSLR ir "mirrorless" kameras šiuo metu esančias rinkoje ir suteikia tiesioginį kameros valdymą.

Likite 'Susifokusavę'
Dar lengviau sufokusuokite filmuojamus objektus naudodami fokusavimo ratuką. Ant DJI Ronin-S uždėjus suderinamą kamerą, fokusavimą galite valdyti prijungę ją komplekte esančiu laidu. Papildomai galima montuoti ir specialų išorinį variklį, kuris leis kontroliuoti visus objektyvų tipus ir dar pagerins jų tikslų valdymą.

Inovatyvus dizainas
Inovatyvus DJI Ronin-S stabilizatoriaus rėmas pakelia kameros svorio centra virš vadinamosios "roll" ašies, todėl integruotas kameros ekranas būna pilnai matomas. Priedo prie neužsojamo ekrano toks rėmo tipas suteikia daugiau erdvės didesnėms kameroms ir papildomiems priedams sumontuoti.

'SmoothTrack' technologija leidžia pereiti iš judančio į stacionarų filmavimą laikant stabilizatorių viena ranka. Lengvai pereikite nuo vieno iš trijų filmavimo profilių prie kito spusteldami M mygtuką, o jei norite nufilmuoti greitai judančius objektus nuspauskite jį ir laikykite, taip įjungsite sportinį rėžimą.

Ergonomiškas DJI Ronin-S stabilizatoriaus dizainas panaikina drebėjimą pereinant iš apverstos į įprastinę poziciją vienu sklandžiu judesiu. O atsegama rangena leidžia daugybę panaudojimo scenarijų. Uždėkite Ronin-S and radijo bangomis valdomo automobilio greitiems kadrams prie pat žemės, arba naudokite kaip stabilizuojančią strėlės galvą. Toks dizainas taip pat praplečia ir stabilizatoriaus laikymo galimybes, kai jo nenaudojate.


Automatizuotos kūrybinės funkcijos
Dramatiškiausios scenos atskleidžiamos kūrybiškais, kruopščiai suplanuotais kadrais. DJI Ronin-S stabilizatorius turi rinkinį automatizuotų fukcijų, integruotų DJI Ronin aplikacijoje, jos leis jums nufilmuoti dar daugiau kurybiškos ir profesionalios vaizdo medžiagos, kad atskleistumėte savo tikrąjį filmų kūrimo potencialą.

Galingumas34.56 Wh
Talpa2400 mAh
Maksimali stovo apkrova3.6 kg
Darbinė temperatūra -20℃ iki 45℃
JungtisBluetooth 4.0 USB-C

Perkamos kartu

Panašios prekės

Palaukite...