NEMOKAMAS PRISTATYMAS

užsakymams nuo 50€*

3% GRĮŽTA JUMS

BonusClub sąlygos
Objektyvas Canon EF 85 mm F/1.4 L IS USM Padidinti

Objektyvas Canon EF 85 mm F/1.4 L IS USM

OB752

1 539,00 €

( Sukaupsite: 15.39 € )
 Pristatymo termino ir kainos teirautis.

Nauja prekė

85mm Židinio nuotolis
f/1.4Maksimali diafragma
4 padalų Vaizdo stabilizatorius
Žiedinis USM Automatinis fokusavimas

„CANON EF 85MM F/1.4L IS USM“
Šis tobulos komplektacijos spartus L serijos teleobjektyvas su pažangios konstrukcijos optiniais elementais puikiai tinka kūrybinei portretų fotografijai.

Fiksuokite įspūdingo detalumo portretus – „live for the story“
Šis greitai veikiantis portretinis objektyvas perteikia ryškius ir aštrius vaizdus, kupinus kontrasto ir spalvų, todėl idealiai tinka didelės raiškos jutikliams. „Air Sphere Coating“ (ASC) padeda nuslopinti vidinius šešėlinius vaizdus ir blyksnius, o didelė f/1.4 diafragma sukuria mažą lauko gylį.

Didelė, šviesi diafragma sufokusuotam našumui visais apšvietimo lygmenimis
Sparčiai veikianti f/1.4 diafragma leidžia tiksliai sufokusuoti ir naudoti trumpesnį išlaikymą net prieblandoje. Mažas lauko gylis, kurį suteikia plati maksimali diafragma, sukuria malonų „bokeh“ efektą ir suteikia portretams papildomo gylio.

Sklandus ir tikslus 4 padalų vaizdo stabilizavimas
Sudėtingas apšvietimas gali lemti puikią nuotrauką arba ją sugadinti. 4 padalų vaizdo stabilizavimas padeda panaikinti fotoaparato drebėjimo poveikį ir suteikia sudėtingomis sąlygomis dirbantiems fotografams ir vaizdo operatoriams papildomo pranašumo kaip tik tada, kai jo reikia labiausiai.

Jautrus, didelio greičio ir tikslumo AF išskirtinai energingam fokusavimui
Dėl naujausios AF technologijos objektyvas reaguoja greitai ir tiksliai, todėl įmanomas beveik negirdimas fokusavimas. Dėl aiškių fokusavimo žymų ir visiško AF suderinamumo su visomis EOS sistemomis, šis objektyvas yra puikus palydovas fotografams ir operatoriams.

Patvari konstrukcija, išskirtinis atsparumas vandeniui ir visiškas suderinamumas
Patvari konstrukcija, įskaitant smūgius sugeriantį priekinį cilindrą, užtikrina didelį efektyvumą visomis sąlygomis. Fluoro danga ant priekinių ir galinių objektyvų elementų padeda apsaugoti nuo dulkių ir drėgmės, o tikslios atstumo žymos padeda apskaičiuoti E-TTL naudojant blykstę.

Meniškumo ir našumo sąjunga
Fotoaparatas yra tiek geras, kiek geras yra prie jo prijungtas objektyvas, ir visi L serijos objektyvai yra sukurti aukščiausio lygio rezultatams. Visiškas AF suderinamumas su „Dual Pixel CMOS AF“ jutikliais reiškia, kad šis objektyvas užtikrins išskirtinius rezultatus tiek nuotraukose, tiek ir vaizdo įrašuose.

Regėjimo kampas 24º, 16º, 28º 30'
Stabilizatorius 4 padalų
Mažiausias fokusavimo atstumas 0,85m
Mažiausia diafragmos reikšmė 22
Filtro skersmuo 77mm
Matmenys 88,6 x 105,4
Svoris 950g

Canon EF 85mm f/1.4L IS USM objektyvas
Canon E-77 II 77mm objektyvo dangtelis
Canon Lens Dust Cap E galinis objektyvo dangtelis
Canon ET-83E blenda
Canon LP1219 dėklas

Perkamos kartu

Panašios prekės

Palaukite...