NEMOKAMAS PRISTATYMAS

užsakymams nuo 50€*

3% GRĮŽTA JUMS

BonusClub sąlygos

Fotoaparatas Canon EOS 5DS R

FA5430602

2 295,00 €

( Sukaupsite: 22.95 € )
 Pristatymo termino ir kainos teirautis.

Nauja prekė

50,6 MP pilno kadro sensorius (36 x 24 mm)
Tęstinis fotografavimas iki 5,0 kadrų per sekundę
61 taško automatinis fokusavimas
Veidrodėlio vibracijos valdymo sistema

Naudokite spartų, instinktyvų DSLR valdymą kartu su 50,6 megapikselio raiška ir užfiksuokite įspūdingas kiekvienos akimirkos detales. „EOS 5DS R“ pakeis jūsų požiūrį į pasaulį.

Fiksuokite nepakartojamai detalius vaizdus
50,6 megapikselio raiškos viso kadro CMOS jutiklis yra pajėgus fiksuoti nepakartojamai detalų vaizdą. Itin didelė raiška leidžia kurti įvairiam karpymui tinkamus atvaizdus ir vis tiek užtikrina stulbinančią jų kokybę. Net ir įtaisytieji 1,3 k. ir 1,6 k. apkarpyto fotografavimo režimai leidžia kurti atitinkamai 30,5 ir 19,6 megapikselio raiškos failus.

Spausdinkite meninės kokybės atvaizdus A0 ir didesniais formatais
Aukštos kokybės dvigubi DIGIC 6 procesoriai leidžia spausdinti didelio, A0 ar dar didesnio formato itin didelės raiškos atvaizdus su mažu triukšmu, tikroviškais odos atspalviais ir stulbinančiomis, tiksliai atkurtomis spalvomis.

Dvigubi DIGIC 6 procesoriai leidžia mėgautis sparčiu vaizdo apdorojimu ir dideliu fotoaparato jautrumu net ir turint omenyje tuos didelius duomenų kiekius, kuriuos fiksuoja 50,6 MP raiškos jutiklis. Nepralenkiamas gebėjimas fiksuoti 50,6 raiškos atvaizdus 5 k./s sparta padės neatsilikti nuo veiksmo, o USB 3.0 jungtis leidžia sparčiai ir kokybiškai fotografuoti per sąsają ir valdyti fotoaparatą nuotoliniu būdu.

Pažangus objektų sekimas ir atpažinimas
EOS išmanaus sekimo ir atpažinimo („iTR“) automatinio fokusavimo technologija naudoja spalvų ir veidų informaciją atpažinti ir sekti kadre judantiems objektams. AF jautrumą galima tinkinti paprastu įrankiu, kuris reguliuoja fokusuojančio sekimo nuostatas pagal aplinkos ir objekto pobūdį, kad trumpam priešais fotografuojamą objektą pasirodę kiti objektai nesutrikdytų fokusavimo eigos.

61 taško plačios apimties automatinis fokusavimas
Naudodami 61 taško automatinio fokusavimo sistemą galite fokusuoti sparčiai ir tiksliai net ir prietemoje. 41 kryžminio tipo fokusavimo taškas, tarp kurių yra penki padidinto jautrumo dvigubo kryžminio tipo taškai, suteikia daugiau tikslumo.

AF taškų pasirinkimas
Galite naudoti visus 61 AF taškus kartu arba grupuoti juos į keičiamos padėties zonas, dengiančias ne centre esančius objektus. Taip pat galite pasirinkti vos vieną AF tašką ir tiksliai fokusuoti tam tikrą vaizdo vietą.

Lauko sąlygoms skirtas uždoris
Vandeniui ir dulkėms atsparių sandarių valdiklių ir tvirtos magnio lydinio konstrukcijos dėka galite nesijaudindami fotografuoti bet kokiomis sąlygomis.

Dvigubi atminties kortelių lizdai
„CompactFlash“ ir SD atminties kortelių lizdai leidžia fotografuojant automatiškai kurti atsargines failų kopijas, taigi palengvina failų bendrinimą su klientais ir padidina saugojimo talpą.

Didelio dinaminio diapazono apdorojimas
Išsaugokite detales apšviestose ir šešėliuotuose vietose naudodami didelio dinaminio diapazono vaizdo apdorojimą. Jis puikiai tinka daryti kraštovaizdžių ir natiurmortines nuotraukas, nes sujungia tris skirtingų ekspozicijų atvaizdus: standartinį, per mažos ekspozicijos ir per didelės ekspozicijos.

Dauginė ekspozicija
Kurkite stulbinančius sudėtinius atvaizdus fotoaparate naudodami dauginės ekspozicijos režimą, kuris užkloja atvaizdus vieną ant kito ir leidžia pasirinkti įvairias automatinio dauginės ekspozicijos valdymo parinktis.

„Full HD“ EOS filmai
Darykite „Full HD“ raiškos EOS filmus, rankiniu režimu kūrybiškai valdydami atvaizdo ir garso parametrus.

Fotografavimo su laikmačiu funkcijos
Kurkite puikius sulėtinto vaizdo vaizdo įrašus naudodami įtaisytąjį iš anksto užprogramuojamą intervalų laikmatį. Jei norite užsiimti fotografija su itin ilga ekspozicija, užraktą nustatytam laikui galima užfiksuoti lemputės režime.

Itin detalus atvaizdo stilius
Naudodami itin detalaus atvaizdo „Picture Style“ nuostatą galite suteikti pirmenybę didelės raiškos jutiklio užfiksuotoms gradacijoms bei detalėms; ši nuostata taip pat leidžia naudoti tokius fotoaparate nustatomus reguliuojamus ryškumą didinančius parametrus kaip JPEG failų slenkstis ir kokybės lygis, tad galėsite pateikti paveikius atvaizdus tiesiai iš fotoaparato.

Žemų dažnių filtras
Įprastiniuose DSLR įrenginiuose prieš fotoaparato jutiklį naudojamas žemų dažnių filtras, apsaugantis nuo tokių skaitmeninių liekamųjų darinių kaip muaro efektas ir netikros spalvos. Tokie filtrai šiek tiek sužvelnina atvaizdus, todėl „EOS 5DS R“ įrenginiuose, siekiant ryškiausio galimo atvaizdo, žemų dažnių filtravimo efektas panaikinamas. Tai sukelia nedidelę liekamųjų darinių riziką, todėl „EOS 5DS “ yra geras pasirinkimas fotografuojant lauke arba valdomomis sąlygomis studijoje, o kitiems tikslams galbūt geriau tinka „EOS 5DS“.

Vaizdo jutiklis 36 x 24 mm CMOS
Įrašymo laikmena SD/SDHC/SDXC, CF
Efektyviųjų pikselių skaičius 51,6 mp
Maksimalus nuotraukos dydis 8688 x 5792
ISO jautrumas Auto, 100-6400 (su praplėtimu 50-12800 )
Užrakto greitis 1/8000 s
Tęstinis fotografavimas 5 k/s
LCD ekranas integruotas 3.2
LCD ekrano taškų skaičius 1,040,000 taškų
Maitinimas LP-E6N
Matmenys 152 x 116 x 76 mm
Svoris 930 g.

1x Fotoaparatas Canon EOS 5DS R
1x Akumuliatorius Canon LP-E6N
1x Įkroviklis Canon LC-E6
1x USB kabelis 3.0
1x Eyecup Canon EG
1x Fotoaparato dangtelis Canon RF-3
1x Dirželis ant kaklo Canon EW-EOS5DSR
1x CD Canon EOS Digital solution

Perkamos kartu

Palaukite...