NEMOKAMAS PRISTATYMAS

užsakymams nuo 50€*

3% GRĮŽTA JUMS

BonusClub sąlygos
Fotoaparatas Canon EOS 7D Mark II Padidinti

Fotoaparatas Canon EOS 7D Mark II

FA564249

1 239,00 €

( Sukaupsite: 12.39 € )
 Pristatymo termino ir kainos teirautis.

Nauja prekė

20.2MP APS-C jutiklis
65 kryžminio tipo AF taškai
10 k./s nepertraukiamas fotografavimas
Dvigubi atminties kortelių lizdai
Apsauga nuo vandens ir dulkių
Įtaisyta GPS įranga

Canon EOS 7D mark II sukurtas tiems, kas išties mėgsta greitį. Būkite pirmieji, užfiksavę tai, kas neįprasta, ir išsaugokite tas akimirkas, kurias praleidžia kiti fotografai. Nesvarbu, ar darote nuotraukas, ar vaizdo įrašus, dabar galite kaip niekad lig šiol išreikšti savo kūrybiškumą.

Užfiksuokite pageidaujamą akimirką, kad ir kaip greitai viskas vyktų
Fotografuokite iki 10 kadrų per sekundę serijomis naudodami visiškai automatinį fokusavimą ir automatinę ekspoziciją. Jautrus valdymas leidžia užfiksuoti tą taip trokštamą sekundės dalį tetrunkantį vaizdą, o talpus buferis – fotografuoti nesustojant, bet ir neprarandant kokybės.

Pagaukite svarbiausią akimirką
„EOS 7D Mark II“ naudoja du DIGIC 6 vaizdo procesorius, kurie užtikrina greitą fotoaparato veikimą. Minimalus vėlavimas fotografuojant leidžia itin tiksliai fiksuoti pro šalį lekiančias akimirkas.

65 taškų plačios apimties automatinis fokusavimas
Itin tiksliam fokusavimui užtikrinti „EOS 7D Mark II“ naudoja 65 fokusavimo taškus, leidžiančius sekti greitai judančius objektus. Visi fokusavimo taškai yra „kryžminio tipo“, tad gali sparčiai ir tiksliai užfiksuoti tiek horizontalias, tiek vertikalias detales. „7D Mark II“ pritaikytas fotografuoti ir didelėje prietemoje, ir gali fokusuoti net mėnesienoje, kai šviesumo lygis nukrenta net iki -3EV.

* Galimų naudoti AF taškų, kryžminio tipo taškų ir dvigubų kryžminio tipo AF taškų skaičius priklauso nuo objektyvo

AF taškų pasirinkimas
Galite naudoti visus 65 AF taškus kartu arba grupuoti juos į keičiamos padėties zonas, dengiančias ne centre esančius objektus. Taip pat galite pasirinkti vos vieną AF tašką ir tiksliai fokusuoti tam tikrą vaizdo vietą.

Pažangus „iTR“ fokusavimas
„EOS 7D Mark II“ naudojama „iTR AF“ fokusavimo sistema atpažįsta ir seka kadre judančius objektus pagal spalvą ir veido informaciją. AF jautrumą galima tinkinti paprastu įrankiu, kuris reguliuoja fokusuojančio sekimo nuostatas pagal aplinkos ir objekto pobūdį, kad trumpam priešais fotografuojamą objektą pasirodę kiti objektai nesutrikdytų fokusavimo eigos.

Parodos lygio kokybės spaudiniai
Naujo dizaino 20,2 megapikselio jutiklis pasiekia parodos vertų rezultatų fotografuojant viską nuo laukinės gamtos iki lenktynių sporto ar gatvės įvykių. Net ir esant silpnam apšvietimui „EOS 7D Mark II“ daro detalių kupinas nuotraukas ir vaizdo įrašus.

150 000 pikselių matavimo jutiklis su infraraudonųjų spindulių aptikimo funkcija
Siekiant pastovaus ir tikslaus ekspozicijos matavimo, „EOS 7D Mark II“ naudoja 150 000 pikselių jutiklį, padalinantį vaizdą į 252 sritis. Kiekviena šių sričių išanalizuojama, kad būtų automatiškai nustatytos arba fotografui parekomenduotos tinkamos ekspozicijos nuostatos. Siekiant didesnio tikslumo esant sudėtingam apšvietimui, kartu su šviesa matomoje spektro dalyje matuojami ir infraraudonieji spinduliai.

Aukščiausia kokybė prietemoje
Net ir nukritus apšvietimo lygiui galite fotografuoti nevaržydami savo kūrybiškumo. „EOS 7D Mark II“ užtikrina aukščiausią vaizdo kokybę esant jautrumui iki ISO 16 000 (galima padidinti iki ISO 51 200 atitikmens), o tai suteikia puikias galimybes fotografuoti gatvėje, užfiksuoti veiksmą sudėtingomis sąlygomis ir netgi užsiimti makrofotografija nuo rankos.

Įvairiapusiškas EOS dizainas
„EOS 7D Mark II“ puikiai susitvarkys su bet kokia fotografine situacija nuo gatvės iki studijos. Dėl didelės spartos ir tikslumo jis puikiai tinka fotografuoti sportą ir veiksmą, o dėl galimybės dirbti prietemoje ir įtaisytos GPS įrangos jis puikiai tinka kelionių fotografams. Tereikia atsakyti į vieną klausimą – kaip naudosite savąjį?

Lauko sąlygoms skirtas uždoris
Net ir žymiai suprastėjus sąlygoms, galite drąsiai fotografuoti toliau. Nuo klimato poveikio užsandarinti valdikliai apsaugo „EOS 7D Mark II“ nuo vandens ir dulkių, o magnio lydinio konstrukcija suteikia šiam fotoaparatui daugiau tvirtumo.

Įtaisyta GPS įranga
„EOS 7D Mark II“ gali žymėti nuotraukas ir vaizdo įrašus GPS informacija, nurodančia tikslią jūsų buvimo pasaulyje vietą. Galite įrašyti ilgumą, platumą, aukštį ir kompaso kryptį bei pasaulinį koordinuotąjį laiką.

Didelio dinaminio diapazono (HDR) režimas
Fotografuojant kontrastingomis sąlygomis, HDR režimas padeda išsaugoti detales tamsiuose šešėliuose ir ryškiai apšviestose vietose. „EOS 7D Mark II“ sparčiai vieną po kitos padaro tris nuotraukas su skirtinga ekspozicija, o tada sulieja jas į vieną, taip fotoaparate sukurdamas natūraliai atrodantį atvaizdą.

Dabar su „Wi-Fi“ ryšio galimybe nuotoliniam fotoaparato valdymui ir dalijimuisi vaizdais
Įdėkite pridedamą „Wi-Fi“ adapterį „W-E1“ į fotoaparato SD kortelės lizdą, kad galėtumėte fotografuoti ir valdyti fotoaparatą belaidžiu būdu – galėsite netgi tiesiogiai žiūrėti jo rodomą vaizdą išmaniajame telefone, planšetiniame arba stacionariajame kompiuteryje. Perkelkite vaizdo failus į išmanųjį įrenginį, kad galėtumėte lengvai jais pasidalyti socialiniuose tinkluose ar per failų dalijimosi paslaugą.

Pažangios filmų kūrimo priemonės
Pakylėkite savo filmavimo projektų lygį naudodami visuotinai standartinėmis laikomas funkcijas. Mėgaukitės darydami sulėtintus „Full HD“ įrašus 60 k./s sparta, ir patys reguliuokite garso įrašymą pasinaudoję mikrofono bei ausinių lizdais.

„Full HD“ ir sulėtinto vaizdo įrašymas
Tarp fotoaparato pažangių vaizdo įrašymo funkcijų yra „Full HD“ (1080p) įrašymas keičiant kadrų dažnį iki 50 ar 60 k./s; ši funkcija puikiai tinka norint įrašyti staigius veiksmus ar sulėtintą vaizdą, kuris atrodys itin sklandžiai ir leis parodyti visas užfiksuotų judesių subtilybes.

Vaizdo jutiklis APS-C (22.4 x 15 mm), CMOS
Įrašymo laikmena CompactFlash, SD/SDHC/SDXC
Efektyviųjų pikselių skaičius 20.2MP
Maksimalus nuotraukos dydis 5472 x 3648
ISO jautrumas Automatinis (100–16 000), 100–16 000 (didinant po 1/3 padalos arba po visą padalą) ISO galima išplėsti iki H1: 25 600, H2: 51 200 Filmuojant: automatinis (100–16 000), 100–16 000 (didinant po 1/3 padalos arba po visą padalą); ISO galima išplėsti iki H: 25 600
Užrakto greitis 1/8000 sek.
Tęstinis fotografavimas Maks. Apie 10 kadrų per sekundę (sparta išlaikoma darant neribotą kadrų skaičių JPEG formatu arba 31 kadrą RAW formatu, naudojant UDMA7 kortelę.
LCD ekranas 3 colių
LCD ekrano taškų skaičius 1,040,000 taškų
X-Sync 1/250 sek.
Filmavimas MPEG-4, 1920 x 1080 (59.94, 50. 29.97, 25, 24, 23.98 fps), 1280 x 720 (59.94, 50, 29.97, 25 fps), 640 x 480 (29.97, 25 fps)
Maitinimas Lithium-Ion LP-E6N
Matmenys 149 x 112 x 78 mm
Svoris 910 g

1x Fotoaparatas Canon EOS 7D Mark II DSLR 
1x Baterija Canon LP-E6N 
1x Įkroviklis Canon LC-E6 
1x Dangtelis fotoaparato ir objektyvo jungties Canon RF-3 
1x Laidas Canon IFC-150U II USB 3.1 Gen 1 Interface Cable for DSLRs
1x Dirželis fotoaparatui
1x baterijos dangtelis
1x Programinės įrangos CD-ROM

Perkamos kartu

Panašios prekės

Palaukite...