Kuprinė Lowepro Rover Pro 45L AW Galaxy Blue/Light Grey Padidinti

Kuprinė Lowepro Rover Pro 45L AW Galaxy Blue/Light Grey

AKD79544

257,47 €

( Sukaupsite: 7.72 € )
 Yra sandėlyje

Nauja prekė

1 Prekė

Rover Pro 45L – tai ilgoms kelionėms pritaikyta fototechnikos kuprinė. Kuprinės vidinė erdvė lengvai organizuojama, ypač talpi ir puikiai pritaikoma tiek foto-įrangos, tiek ilgose kelionėse būtinų daiktų nešiojimui. Įrangą bei asmeninius daiktus galima pasiekti 2 būdais – iš viršaus arba per priekyje esančią kišenę.

Kuprinėje yra integruoti 2 vandeniui atsparūs įrangos dėklai, kuriuos galima lengvai išimti ir kuprinę naudoti kaip funkcionalų kelioninį krepšį. Abu įrangos dėklai yra su kilnojamomis pertvarėlėmis, todėl jų išplanavimą galima koreguoti pagal turimą techniką. Taip pat yra užtraukiamos kišenėlės papildomiems aksesuarams bei rankenos, kurių dėka dėklus galima greitai išimti, o prireikus ir nešti.

Lowepro išskirtinė reguliuojama petnešų sistema leidžia pritaikyti kuprinę patogiam nešiojimui pagal asmeninius poreikius. Viduje esantys tvirtinimo dirželiai stabilizuoja  apkrovą bei užtikrina foto- įrangos saugumą. Reguliuojamas juosmens diržas suteikia papildomą komfortą ir stabilumą, o jame esančios kišenėlės leidžia turėti būtiniausius daiktus po ranka.

Kuprinė pagaminta iš aukštos kokybės, lengvų ir įplėšimams atsparių audinių. Nugarinė pusė yra padengta specialia paminkštinimo medžiaga, kuri leidžia orui lengvai cirkuliuoti bei suteikia papildomą komfortą, kai kuprinė dėvima ilgą laiką. Patentuotas All Weather AW Cover™ gobtuvas apsaugo įrangą nuo lietaus, smėlio ar purvo.

Kuprinės viršuje yra talpus skyrius asmeniniams daiktams, papildomus reikmenis galima talpinti ir priekinėje kišenėje. Kuprinės apačioje yra specialios kilpos, kurios leidžia tvirtinti miegmaišį ar mažą palapinę.

Trikojai ir vienakojai tvirtinami specialiai jiems pritaikytoje šoninėje kuprinės kišenėje. Taip pat yra kišenė, sukurta skysčių pūslei, kuri gali išlaikyti iki 2 l skysčio.TalpaDSLR fotoaparatas su baterijų laikikliu ir 24-70 mm objektyvu; 3-4 papildomi objektyvai ar blykstės; trikojis arba vienakojis; iki 15" kompiuteris; miegmaišis; maža palapinė; asmeniai daiktai.
Telpantis kompiuterisiki 15.4"
Išoriniai matmenys33.7 x 29.2 x 57.2 cm
SpalvaMėlyna
Svoris2.700 Kg
Palaukite...