Kuprinė Lowepro Photo Sport Sling 100 AW Orange/Light Grey Padidinti

Kuprinė Lowepro Photo Sport Sling 100 AW Orange/Light Grey

AKD18668

59,00 €

( Sukaupsite: 1.77 € )
 Yra sandėlyje

Nauja prekė

4 Prekės (-ių)


Kuprinė Photo Sport Sling 100 AW sukurta kelionių ir aktyvaus sporto mėgėjams, kuriems svarbu keliauti ne tik greitai ir lengvai, bet tuo pačiu metu mėgautis ir fiksuoti gražiausias akimirkas.

Dviejų skyrių kuprinė suteikia užtektinai vietos tiek foto įrangai, tiek asmeniniams daiktams. Aktyviai veiklai sumodeliuota kuprinė pasižymi aukštos kokybės audiniu, kuris yra itin lengvas ir tamprus. Fototechnikos skyrius Ultra-Cinch Camera Chamber™   yra padengtas specialia paminkštinimo medžiaga, kuri saugo įrangą staigių judesių metu.

Viršutinis kuprinės skyrius, kurio talpa iki 9 l, yra skirtas asmeniniams daiktams. Jame gali tilpti lengvas švarkelis, kelionių žinynas, raktai ir t.t. Kuprinę patraukus už petnešos į viršų yra lengvai pasiekiama šoninė kišenė, kuri garantuoja greitą priėjimą prie įrangos.

Taip pat yra: įsiūtos atšvaitų juostelės; nuo prakaito apsaugantis nugarinis kuprinės paviršius; tvirtinimo sagtys; All Weather AW Cover™ apsauginis gobtuvas.TalpaDSLR fotoaparatas su objektyvu, blykstė, iki 9 l talpos skyrius asmeniniams daiktams
Išoriniai matmenys16 x 8 x 21 cm
Ypatingos savybės23.5 x 16 x 46 cm
SpalvaOranžinė
Svoris800 g

Perkamos kartu

Cpanel

Background only applies for Boxed Layout

Palaukite...