NEMOKAMAS PRISTATYMAS

užsakymams nuo 50€*

3% GRĮŽTA JUMS

BonusClub sąlygos
Objektyvas Canon EF 24-70 mm 2.8L II USM Padidinti

Objektyvas Canon EF 24-70 mm 2.8L II USM

OB235K

1 619,00 €

( Sukaupsite: 16.19 € )
 Pristatymo termino ir kainos teirautis.

Nauja prekė

Universalus 24–70 mm priartinimo diapazonas.
Visiškai nauja optinė konstrukcija.
Ypač mažos sklaidos (UD) ir „Super UD“ elementai.
Greita maks.. f/2,8 diafragma.
Vos 0,38 m fokusavimo atstumas
Užsandarintas nuo dulkių ir drėgmės.
Sparčiai ir tyliai veikiantis automatinis fokusavimas.
Rankinio fokusavimo pirmumas.
Devynių plokštelių žiedinė diafragma.

Profesionalų kokybės standartinis priartinimo mechanizmas, užtikrinantis aukščiausią vaizdo kokybę ir sparčią f/2,8 diafragmą visame priartinimo diapazone. Šis L serijos objektyvas yra pagarsėjęs tarp profesionalių fotografų kaip kelioninis artinantis objektyvas, nes pasižymi aštria optika ir jį galima naudoti beveik bet kokioje aplinkoje. Idealus įtaisas bet kuriam viso kadro EOS fotoaparatui.

Fotografavimas prietemoje laikant fotoaparatą rankose
Dėl „EF 24–70 mm f/2.8L II USM“ nuolatinės f/2.8 diafragmos per visą artinimo diapazoną, šis objektyvas puikiai fotografuoja prietemoje, net kai beveik nėra aplinkos apšvietimo. Fiksuota diafragma taip pat suteikia galimybę optimaliai valdyti lauko gylį. Nauja 9 menčių diafragma sukuria apvalią apertūrą, kuri padeda gražiau sulieti foną su patraukliu „bokeh“ efektu. Tai reiškia, kad objektas gali išsiskirti iš fono be jokių trukdžių.

EF 24-70mm f/2.8L II USM
Naujos kartos optinė konstrukcija
Pasižymintis naujausiomis optinio dizaino savybėmis, „EF 24–70 mm f/2.8L II USM“ naudoja tris asferinius elementus, kad užtikrintų aukščiausią įmanomą vaizdo kokybę su šio židinio nuotolio objektyvu. Ženkliai sumažintas spalvų iškraipymas ir sumažintas spalvų išsiliejimas reiškia mažiau laiko nuotraukų apdorojimui, o ryškumas per visą nuotraukos plotį prilygsta aukščiausios kokybės objektyvams.

Kas yra asferinis elementas?
Asferinis elementas – tai netaisyklingos formos vidinė jūsų objektyvo detalė, kuri ištaiso iškraipymus, atsiradusius dėl sferinių objektyvo elementų išlinkimų.
Šios detalės yra tik profesionalams skirtuose objektyvuose.
Standartiniuose objektyvuose atsirandančių asferinių iškraipymų galima išvengti naudojant aukštesnės kokybės objektyvus su papildomais asferiniais elementais.
„EF 24–70 f/2.8L II USM“ turi tris asferinius elementus, kad galėtų atskirai kovoti su pavieniais vidiniais iškraipymais ir jūsų nuotraukos būtų išskirtinio ryškumo.

Tikslus automatinis fokusavimas, su valdymu
Žiedinio tipo ultragarsinis automatinio fokusavimo variklis užtikrina galimybę greitai, beveik negirdimai ir tiksliai sufokusuoti vaizdą. Jis taip pat turi rankinio fokusavimo viršenybės funkciją, todėl visada galite išlaikyti kontrolę. Tai padeda tiksliai sufokusuoti ir įsitikinti, kad sufokusuota kaip tik tai, ko reikia jūsų kūrybiniam sumanymui.

L serijos konstrukcijos kokybė
Kuriant visus L serijos objektyvus naudojamos tik geriausios technologijos ir gamybos metodai. Šie objektyvai yra iš „prabangos“ serijos ir juose yra viskas, ką „Canon“ gali pasiūlyti geriausio.

„EF 24–70 mm f/2.8L II USM“ yra pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, todėl yra pakankamai tvirtas, kad būtų galima kasdien naudoti profesionaliai veiklai. Atmosferos poveikiui atspari danga saugo nuo dulkių ir drėgmės, o fluoru dengtus priekinius ir užpakalinius elementus lengva valyti.

Ar turėčiau atnaujinti „EF 24–70 mm f/2.8L USM“?
„EF 24–70 mm f/2.8L II USM“ pakeičia „EF 24–70 mm f/2.8L USM“, nes jame įdiegta visiškai nauja optikos konstrukcija.

Ryškus vaizdas per visą nuotrauką
Spalvų iškraipymas sumažintas per visą židinio diapazoną. Teleobjektyvo diapazone atlikti patobulinimai bendrojo pobūdžio iškraipymams panaikinti, o stambaus plano diapazone ženkliai sumažintas įgaubtasis iškraipymas.

Patvaresnė ir tvirtesnė konstrukcija bei geresnis veikimas
Dėl aukščiausios kokybės konstrukcijos ir sustiprinto objektyvo cilindro atsparumo smūgiams ir kratymui, „EF 24–70 mm f/2.8L II USM“ tapo gerokai patvaresnis. Naujoji artinimo užrakto svirtis užfiksuoja artinimo padėtį pačiame plačiausiame gale, apsaugodama nuo pažeidimų pervežant.

Sustiprinta apsauga nuo aplinkos poveikio
Užtikrinant atsparumą sudėtingiausiomis sąlygomis, imtasi visų priemonių, kad būtų sukurtas objektyvą nuo dulkių ir drėgmės apsaugantis sprendimas.

Nepaprastai patogus naudojimas
Nesisukantis priekinis objektyvo elementas reiškia, kad, pakeitus fokusavimą arba priartinus, jums nereikės iš naujo reguliuoti filtro, kai naudojamas poliarizuojantis filtras arba filtro laikiklis.

Geresnis „bokeh“ efektas
Iki 9 menčių padidinta diafragma suteikia apvalesnę apertūrą ir užtikrina sklandesnį „bokeh“ efektą.

Dydis 88,5 x 113 (max)
Regėjimo kampas 74-29°. 53 -19°30', 84-34°
Mažiausias fokusavimo atstumas 0,38 (makrorežimu)
Mažiausia diafragmos reikšmė 22
Filtro skersmuo 82 mm
Veikimo trukmė 805 g.

Perkamos kartu

Palaukite...