NEMOKAMAS PRISTATYMAS

užsakymams nuo 50€*

3% GRĮŽTA JUMS

BonusClub sąlygos
Akcija!
Akumuliatorių (maitinimo elementų) laikiklis SF-18 for Canon Padidinti

Akumuliatorių (maitinimo elementų) laikiklis SF-18 for Canon

YSF18C

29,00 €

( Sukaupsite: 0.87 € )
 Yra sandėlyje

45,00 €

Nauja prekė

5 Prekės (-ių)

Skirtas naudojimui su Canon Speedlite blykstėmis 580EX II / 550EX / MR-14EX / MT-24EX. Taip pat tinka ir Yongnuo YN56X serijos blykstėms.

Produktas skirtas naudoti kartu su 8 vnt. AA dydžio šarminiais maitinimo elementais arba įkraunamais akumuliatoriais – vieno gamintojo, vienodo tipo ir tokios pačios talpos, kaip ir naudojamais blykstėje.

Labai gerai tinka nepertraukiamo fotografavimo su blykste situacijoms (kai kelto sekančių kadrų serija fotografuojama su blykste). Naudojant šį papildomą akumuliatorių blokelį galite sumažinti blykstės įkrovimo trukmę ir padidinti blyksnių skaičių. Geriausiai tinkamas profesionalams.

Pateikiamas su patogiu apsauginiu dėklu, kuris gali būti tvirtinamas prie diržo. Akumuliatorių (maitinimo elementų) laikiklį SF-18 taip pat patogiai galima tvirtinti ir prie fotoaparato tvirtinimo prie stovo lizdo. Prijungimo prie blyksčių laido antgalis yra unikalios formos. Tai užtikrina tinkamą prijungimą ir padeda išvengti galimo blykstės sugadinimo, netinkamo prijungimo atveju.

Pastabos:
1. Dėl tam tikrų priežasčių - ilgo nenaudojamų įkrautų akumuliatorių saugojimo laiko ar netinkamų saugojimo sąlygų, akumuliatoriai gali prarasti juose sukauptą energiją – išsikrauti. Visuomet atidžiai rinkitės akumuliatorius, kuriuos ruošiatės naudoti.

2. Mangano arba anglies-cinko maitinimo elementai netinkami naudoti šiame prietaise. Taip pat nerekomenduojama vienu metu naudoti skirtingų gamintojų, skirtingos talpos arba senų / naujų maitinimo elementų ar akumuliatorių rinkinio, kadangi tai neigiamai gali įtakoti prietaiso darbą.

Efektyviausia ir geriausia yra naudoti AA dydžio didelės talpos Ni-MH tipo arba ličio jonų įkraunamus akumuliatorius arba šarminius (Alkaline tipo) vienkartinius maitinimo elementus.

3. Prašome nefotografuoti daugiau kaip 20 kadrų serijos nepertraukiamo fotografavimo su blykste situacijoje. Padarykite 10 min. pertraukėlę ir tik tada fotografuokite sekantį kadrą. Netinkamai naudojama įranga gali perkaisti ir / arba sugesti nebepataisomai.

4. Prašome neardyti produkto savarankiškai, kadangi viduje yra aukštos įtampos schema. Iškilus klausimams kreipkitės į pardavėją. Produktas nėra atsparus vandeniui, darbinė temperatūra C°: 0° – 40°.

SF-18 for Canon 2.jpg

Išoriniai  matmenys: 69x158x25 mm

Svoris (Netto): 170 g

Darbinė temperatūra: 0° – 40° C

Blykstės įkrovos laikas naudojant AA dydžio, 1,2V / Ni-Mh tipo akumuliatorius: ~ 0,2–4 s

Pakuotėje pateikiama:

Akumuliatorių laikiklis  – 1 vnt.

Tvirtinimo varžtas (blokelio tvirtinimui prie fotoaparato) – 1 vnt.

Apsauginis dėklas – 1 vnt.

*produktas pateikiamas be akumuliatorių.

Palaukite...